Siyaset

Fethiye Kent Konseyi Gençlik Meclisi Seçimi Yapıldı Fethiye Kent Konseyi Gençlik Meclisi Seçimi Yapıldı
Seydikemer Belediyesi'nin Logosu Değişecek Seydikemer Belediyesi’nin Logosu Değişecek
İmamoğlu'nu ziyaret etti İmamoğlu’nu ziyaret etti
Kongre süreci değerlendirildi Kongre süreci değerlendirildi
Yücel, 'Adaylığım devam ediyor' Yücel, "Adaylığım devam ediyor"
Karaca'Her türlü engellemelere rağmen başarılı olacağız' Karaca;“Her türlü engellemelere rağmen başarılı olacağız”
CHP Fethiye'de büyük yarış CHP Fethiye’de büyük yarış
Fethiye CHP'de Delege Adayları 24 Kasım'ı Bekliyor Fethiye CHP’de Delege Adayları 24 Kasım’ı Bekliyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya'dan Başkan Tokat'a Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya'dan Başkan Tokat'a Ziyaret
CHP'li Alban Konuştu, Bakan Kurum Sustu CHP’li Alban Konuştu, Bakan Kurum Sustu
AK Parti İl ve ilçe yönetimi gelecek sezon için çalışmalara başladı AK Parti İl ve ilçe yönetimi gelecek sezon için çalışmalara başladı
CHP'li Yücel ''Toplumsal Uzlaşıyı Sağlayacağız'' CHP'li Yücel; ''Toplumsal Uzlaşıyı Sağlayacağız''
Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın 2. Oturumu Gerçekleştirildi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. Oturumu Gerçekleştirildi
Seydikemer'de Jet Meclis Seydikemer'de Jet Meclis
Şenel, 'Fethiye'nin sorunlarını çözmek için mücadele edeceğiz'  Şenel, “Fethiye’nin sorunlarını çözmek için mücadele edeceğiz” 
CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları İzmir'de toplandı CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları İzmir'de toplandı
Karaca, 'Halk Evi'ne satılamaz ve  Başkasına kiraya verilemez maddesi koyacağız' Karaca, “Halk Evi’ne satılamaz ve Başkasına kiraya verilemez maddesi koyacağız”
İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Başkent'e Çıkarma Yaptılar Başkent’e Çıkarma Yaptılar
SED Medya'nın anketi büyük yankı yarattı SED Medya’nın anketi büyük yankı yarattı
Siyaset Haberleri

KIVRAK MOTOR YİNE TÜRKİYE SATIŞ BİRİNCİSİ

23 yıldır Türkiye satış birincisi olan Honda bayi kıvrak motor yine 2018 yılında ki satışlarıyla Türkiye satış birincisi oldu. Honda bayi kıvrak motor sahibi Nuri Nezir Kıvrak 02-04 Mayıs 2019 tarihinde tüm bayilerin ve Honda yöneticilerin katıldığı Kıbrıs ‘ta düzenlenen tören ile  Perakende satış birinciliği    Ödülünü Honda Türkiye Ceosu Takuya Tsumura, Filo satış birinciliği ödülünü  Başkan yardımcısı Satura Yamada , İsmail Sümer ve  Türkiye müşteri memnuniyeti ikinciliği, aksesuar satış ikinciliği , satış büyüme ikinciliği ödülünü bölge müdürü Murat Yegi’den aldı.

BAŞKAN OTGÖZ VE EKİBİ YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ekibi teşekkür ziyaretleriyle yeni görevlerine hızlı bir başlangıç yaptı. 

HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU KURULDU

Fethiye Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti.

KADIN MUHTAR YSK’YA TAKILDI

Fethiye’de rakibi ile eşit oy alıp önce sandık kurulunda çekilen kurada kaybedenKaracaören mahallesi kadın muhtar adayı Arife Dikmentepe İl seçim kurulunun kararı ile İlçe seçim kurulunda itiraz üzerine çekilen 2’nci kurada seçimi kazanarak muhtarlık mazbatasını almıştı. Rakibi yıllardır muhtarlık yapan Tacettin Akça YSK’ya başvurup muhtarlığın kendisine verilmesini talep etti. YSK talebi inceleyip tek sandığın bulunduğu kurulda oylar eşit çıkarsa kura çekimi o sandık kurulu tarafından yapılır kararı ile ilk kuranın doğru olduğuna karar verip Tacettin Akça’nın muhtarlığının geçerliliğini onayladı. Fethiye ilçe seçim kurulundan verilen mazbata ile  20 gündür muhtarlık yapan Arife Dikmentepe karar karşısında şaşırdı. Dikmentepe gelsinler köyde bir kez daha seçim yapsınlar bu karara şaşırdım. Beni 20 gün boyunca niye oyaladılar diye konuştu.

SARIHAN, “FETHİYE’Yİ YAKAN SİYASETÇİ KİM?”

AK Parti Fethiye İlçe eski başkanı ve belediye başkan aday adayı Kadir Sarıhan, son günlerde sosyal medya hesabından zehir zemberek paylaşımlar yaparak büyük dikkat çekiyor.

EKONOMİK TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ekonomi, güvenlikle birlikte önümüzdeki dönemde de önceliklerimiz arasında yer alacaktır" dedi.

ALBAN “İLÇE TEŞKİLATIMIZI KUTLUYORUM”

Fethiye’yi ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban CHP Fethiye İlçe başkanlığını ziyaret etti. CHP Fethiye İlçe Başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu tarafından karşılanan Mürsel Alban, ilçe yönetimi ile bir toplantı düzenledi.

KILIÇDAROĞLU, 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve 31 Mart yerel seçimlerini kazanan 10 Büyükşehir belediye başkanı genel merkezde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

“ARTIK KADINLAR OLARAK AYAKLANACAK HALE GELDİK”

Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesi başkanı Zeynep Tuncel, “İstanbul’da 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yapılan cinsel saldırı haberi hepimiz çok derinden üzmüştür. Birilerinin bu işe dur demesi gerekiyor. Artık kadınlar olarak ayaklanacak hale geldik” dedi.

BAŞKAN KARACA’YA TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürmeye devam ediyor.

ALBAN, “KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN BU ÜLKEYE ÇOK BÜYÜK KATKILARI VARDIR”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Mürsel Alban, “Genel başkanımızın başına bir olay gelmiştir. Bu işi yapanları ben şiddetle, nefretle kınıyorum. Bir genel başkan çok kolay bulunmuyor. Bu ülkeye çok büyük katkıları vardır” dedi.

AK PARTİ’DEN, BAŞKAN KARACA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser beraberinde Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, ilçe yönetimi ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Datça CHP’den saldırıya kınama

CHP Datça İl Teşkilatı, Ankara Çubuk ilçesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik gerçekleşen saldırıyı kınadı.

Başkan Ceylan mazbatasını aldı

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, mazbatasını alarak göreve başladı.

Fethiye Belediyesinde devir teslim töreni yapıldı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Fethiye Belediye Başkanı seçilen CHP'li Alim Karaca, düzenlenen törenle görevine başladı. Alim Karaca görevi eski belediye meclis üyesi Alaattin Yıldırım'dan devir aldı.

Fethiye Belediye Başkanı Karaca mazbatasını aldı

Fethiye'de yüzde 48 oy oranıyla 25 yıl aradan sonra CHP'yi tekrar Fethiye Belediyesi ile buluşturan Alim Karaca, mazbatasını aldı.

Toplam 1304 haber.