Siyaset

Siyaset Haberleri

EMRAH DOĞU’DAN TÜRKAN’A CEVAP

“Mustafa Türkan’da bizim sayemizde Kuvay-ı Milliye kelimesini ağzına aldı”

CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI FETHİYE’DE BİR ARAYA GELDİLER

Muğla ilinde bulunan Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarını Fethiye’de bir araya geldiler.

TÜRKİYE GENÇLİK BİRLİĞİ TOPLANTI YAPTI

Türkiye Gençlik Birliği Fethiye Şubesi Üyeleri önümüzdeki günlerde yapacakları etkinlikler ile ilgili olarak toplantı yaptılar.

İŞÇİ PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞINA CÜNEYT LEVENT SEÇİLDİ

İşçi Partisi olağan kongresinde ilçe başkanlığına Cüneyt Levent seçildi.

BAŞKAN ADAYINDAN AK PARTİ’YE ZİYARET

Mayıs ayı sonuna doğru yapılması planlanan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri için başkan adayı olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke ve ekibi, Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

AK PARTİ’YE GÖNÜL VERENLER SINAV HEYECANI YAŞADI

Ak Parti Fethiye İlçe yönetimi tarafından gerçekleştirilen ve 8 hafta boyunca süren siyaset akademisine katılan kursiyerler sınava girdiler

CHP’DE BİRLİK BERABERLİK TOPLANTISI

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe teşkilatında beklenen tablo; parti büyüklerinin ve eski milletvekillerinin katılımı ile gerçekleşti.

BOĞA; BİZ GEÇİM PARTİSİYİZ

Ak Parti Fethiye İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıda Fethiye konuşuldu.

CUMHURİYET KADINLARINDAN MHP’YE ZİYARET

Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şube Başkan ve üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkan Seval Kurnaz’a ziyarette bulundular.

CHP DE EĞİTİM SEMİNERLERİ BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe teşkilatında eğitim seminerleri başladı. CHP Fethiye İlçe Merkezinde gerçekleşen eğitim semineri 3 gün sürecek

HÜSEYİN GÜZEL DEN İHRAÇ AÇIKLAMASI

Ak Partili Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Güzel “Beni kim ihraç edecek? Neden ihraç edecek? Bu konuda bana söylenen bir şey yok” dedi.

KOCAELİ BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKŞEHİR’İ ANLATTI

KOCAELİ BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKŞEHİR’İ ANLATTI Ak Parti bu haftaki siyaset akademisini “Büyükşehir” konusuna ayırdı. Yeni Büyükşehir Yasası ile büyükşehir statüsünü kazanan 13 il ve bağlı ilçe belediyelerle ilgili olarak Fethiye’de düzenlenen 'İl sınırında büyükşehir modeli' konulu sempozyumda, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu; Büyükşehir’i anlattı.

Demokrat Parti 67. yaşını kutluyor

Demokrat Parti Fethiye İlçe Teşkilatı partinin kuruluşunun 67. yıldönümü nedeniyle Atatürk Anıtına çelenk sundu. Atatürk Anıtı Önünde gerçekleşen Çelenk Törenine İlçe Yönetim Kurulunun yanı sıra çok sayıda partili de katıldılar.

AKPARTİ İLE MHP ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Milliyetçi Hareket Partili Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Ak parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’ün “Behçet Saatcı’ya artık rahat siyaset yaptırmayacağız” sözüne çok sert cevap verdi.

ÖZTÜRK E MHP DEN CEVAP

2014 Yerel Seçimleri’ne Büyükşehir Belediyesi olarak girecek olan Muğla’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı belli oldu. MHP’nin adayı Behçet Saatcı.

BEHÇET SAATCI'DAN BÜYÜKŞEHİR AÇIKLAMASI

Muğla’nın Büyükşehir statüsüne kavuşmasını değerlendiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bu uygulamanın başarılı olmayacağını söyledi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI, ENGELLİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte işitme engelliler, zihinsel engelliler, Altı Nokta Körler Derneği ve Fethiye Rehabilitasyon Merkezlerini, Akıncı Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ne ziyarette bulunarak, sorunlarını dinledi.

BEHÇET SAATCI ESTİ GÜRLEDİ

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, elektronik denetleme sisteminin açılış töreninde yaptığı konuşmada; bazı şahısların kendisini işadamlarını, bürokratları ve belediye hizmetlerini hedef alan iftira kampanyasına karşın “Böyle şerefsizlerle aynı havayı Fethiye’de teneffüs edecek değiliz” diye konuştu.

BAŞKAN SAATCI OKUL AÇILIŞINDA SİTEM ETTİ

Behçet Saatcı açılışta sitemler etti...

Toplam 1629 haber.