Siyaset

AK Parti Ula'da Özer, Güven Tazeledi AK Parti Ula’da Özer, Güven Tazeledi
Bakan Soylu'dan Bodrum'da Kiralık Ev Tepkisi Bakan Soylu’dan Bodrum’da Kiralık Ev Tepkisi
ESNAF VE ÇİFTÇİLERİN  BORÇLARI ACİLEN ÖTELENMELİDİR ESNAF VE ÇİFTÇİLERİN BORÇLARI ACİLEN ÖTELENMELİDİR
'MEKTUP YAZMAYI BİLMEYEN BİR ADAMIN KARARI İLE İHRAÇ EDİLİYORUM' “MEKTUP YAZMAYI BİLMEYEN BİR ADAMIN KARARI İLE İHRAÇ EDİLİYORUM”
GÖKCAN MUHTARLAR İLE TOPLANTI YAPTI GÖKCAN MUHTARLAR İLE TOPLANTI YAPTI
MİLLETVEKİLİ GÖKCAN YATIRIMLAR HAKKINDA BİLGİ̇ ALDI MİLLETVEKİLİ GÖKCAN YATIRIMLAR HAKKINDA BİLGİ̇ ALDI
DEVA PARTİSİ'NDE FETÖ GÖZALTISI DEVA PARTİSİ’NDE FETÖ GÖZALTISI
CHP'li Alban 'Özel Öğrenci Yurtları Ağır Maddi Sıkıntı İçinde' CHP’li Alban; "Özel Öğrenci Yurtları Ağır Maddi Sıkıntı İçinde”
AK PARTİLİ GÖKCAN DEVLET HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİ AK PARTİLİ GÖKCAN DEVLET HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
GÜMÜŞ, 'AYNI ÇİZGİDE DEVAM EDECEĞİZ' GÜMÜŞ, “AYNI ÇİZGİDE DEVAM EDECEĞİZ”
ÖZTÜRK, 'AMACIMIZ FETHİYE'YE EN İYİYİ KAZANDIRMAK' ÖZTÜRK, “AMACIMIZ FETHİYE’YE EN İYİYİ KAZANDIRMAK”
MHP MENTEŞE'DE UĞURLU GÜVEN TAZELEDİ MHP MENTEŞE’DE UĞURLU GÜVEN TAZELEDİ
TURGAY ÖZTÜRK, BÜYÜK FARKLA BAŞKAN TURGAY ÖZTÜRK, BÜYÜK FARKLA BAŞKAN
FETHİYE AK PARTİ'DE İKİ LİSTE YARIŞTI FETHİYE AK PARTİ’DE İKİ LİSTE YARIŞTI
SEYDİKEMER AK PARTİ'DE GÜMÜŞ, GÜVEN TAZELEDİ SEYDİKEMER AK PARTİ'DE GÜMÜŞ, GÜVEN TAZELEDİ
AK Parti Datça İlçe Başkanı Keleş oldu AK Parti Datça İlçe Başkanı Keleş oldu
ÖZTÜRK, 'AK PARTİ KONGREYE HAZIR' ÖZTÜRK, “AK PARTİ KONGREYE HAZIR”
Bakan Kasapoğlu teknede kahve içti, yenilenen Marmaris Şehir Stadyumu'nu gezdi Bakan Kasapoğlu teknede kahve içti, yenilenen Marmaris Şehir Stadyumu'nu gezdi
GİRGİN: 'SALGIN SÜRECİ ETKİN, ŞEFFAF VE KATILIMCI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMÜYOR' GİRGİN: 'SALGIN SÜRECİ ETKİN, ŞEFFAF VE KATILIMCI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMÜYOR'
GÜMÜŞ, 'SEYDİKEMER'E YAKIŞAN BİR KONGRE OLACAK' GÜMÜŞ, “SEYDİKEMER’E YAKIŞAN BİR KONGRE OLACAK”
Siyaset Haberleri

“ANALARIN İSYANI HDP ve PKK’YI YENECEK”

Vatan Partisi Fethiye İlçe başkanlığı HDP binası önünde eylem yapan Diyarbakırlı anneler için destek kampanyası başlatıyor. Pazartesi günü Dispanser mevkii parti binası önünde başlayacak olan destek kapmayası ile ilgili Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanı Selçuk Selvi açıklamada bulundu.

Cura, “Darbeden en fazla ülkücü hareket etkilenmiştir”

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, 12 Eylül Askeri darbesinin yıldönümü dolayısıyla ilçe teşkilatında Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Cura açıklamasında, “1980 darbesi Ülkücü Hareketin şahsında, Türk Milletine, Türk demokrasisine ve Türk Devletine yapılan bir darbedir. O kara günde 9 arkadaşımızın idam kararı alındı. Fakat onlar zannettiler ki, ülkücü ağabeylerimiz o gün için öldü. Ama bu vatanın tohumunun ülkücüler olduğunu unuttular” dedi. 

Eser, “Herkes sorumluluğunu yerine getirmelidir”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, ilçe teşkilatında yaptığı basın açıklamasında gündemi değerlendirdi. Yaptığı açıklamada Dalaman’da meydana gelen trafik kazası, körfez kirliliği ve 12 Eylül darbesi konularına değinen Eser, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız daha temiz bir şehir için yatırım ve projelerine geçmişte verdiği gibi yine destek vermeye hazırdır. Yeter ki Muğla Büyükşehir belediyesi yetkilileri projelerini hazırlasınlar Bakanlığımıza sunsunlar” ifadelerini kullandı.

 'AÇIK MİKROFON' TOPLANTILARI BAŞLADI

Tüm hizmetlerin odağına vatandaş memnuniyetini yerleştiren Bodrum Belediyesi, halkın yönetimde söz sahibi olması için “Açık Mikrofon” toplantılarını başlattı. “Halka daha iyi ve doğrudan hizmet yapmak istiyorsak şikayetleri beklememeli, makamı halkın ayağına getirmeliyiz” diyen Başkan Aras, tüm belediye personeline de “Ofislerinizden çıkın, vatandaşın sorunlarını dinleyin” talimatı verdi.

Başkan Gürün; "Toplantı çok yararlı geçti"

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı'nı Ankara'ya davet ettiği toplantı sonrası konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ilk defa yapılan, 30 Büyükşehir Belediye Başkanlarını bir araya getiren toplantının çok yararlı geçtiğini ve vatandaşa daha iyi hizmet için devamının getirilmesi gerektiğini söyledi.

MHP’Lİ BAŞKANDAN ÇAĞRI; “DİYARBAKIR ANNELERİNE DESTEK VERELİM”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, HDP Diyarbakır İl Binası önünde, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için eylem yapan annelere destek verdiklerini ifade etti. CHP ve İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlıklarına da çağrıda bulunan MHP Fethiye İlçe başkanı Osman Cura açıklamasında “Atatürkçü iseniz, gelin Atatürk’ün çizdiği Misak-ı Milli sınırları içerisinde devlet kurmaya çalışan PKK’ya karşı hep birlikte Beşkaza Meydanında Türk Bayraklarıyla tepki verelim. Diyarbakır annelerine destek verelim” dedi.

Sinop milletvekilinden Başkan Tokat’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Üyesi Barış Karadeniz, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ı makamında ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Korkmaz: “İYİ Parti’den kopmalar hızlanacak”

MHP Muğla İl Yönetiminin katılımıyla Köyceğiz Teşkilatı ile Milas Teşkilatı tarafından etkinlikler düzenlendi.

MHP İl Başkanı Korkmaz, “İyi Parti’de kopmalar hızlanacak”

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, partisinin Köyceğiz Teşkilatı'nın düzenlediği kahvaltı toplantısı ve Milas teşkilatının rozet takma törenlerine katıldı.

Muğla CHP’de 36 üyeden savunma istendi

CHP merkez ilçe Menteşe'de 31 Mart yerel seçimlerinde başka siyasi parti adaylarını destekledikleri iddiasıyla 36 üyeden savunma istendi.

Karaca, “Bu meclisten vatan haini çıkmaz”

Fethiye Belediyesi’nin Eylül ayı olağan meclis toplantısında Fethiye Körfezi yine meclisin gündeminde yer aldı. AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Turhan Kovancı körfezin temizlenmesi noktasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın gerekli çalışmaları yapacağını dile getirerek, “Fethiyemiz için bizim yapabileceklerimiz konusunda her zaman destek oluruz” dedi.

Selvi, “Vatan Savaşı vermeye devam edeceğiz”

Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu Üyesi ve Fethiye İlçe Başkanı Selçuk Selvi, yaptığı basın açıklamasında gündemi değerlendirdi. Diyarbakır, Van ve Mardin’de yaşanan kayyum olaylarına değinen Selvi, “Vatan Partisi olarak terörle müzakere olmayacağını, teröre demokrasi olmayacağını her zaman söyledik. Şehirlerimizde bombalar patlatarak her siyasi görüşten, ayırmaksızın, insanımızı öldürenler bugün çıkıp bizlere hak, hukuk, adaletten bahsedemezler” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANLIĞI’NDA MUĞLA ZİRVESİ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen AK Parti Muğla heyeti ”Muğla her şeyin en güzeline layıktır” dedi. Muğla’nın beklediği yatırımları ve çalışmaları anlatmak ve en kısa sürede yapılması için gerekli çalışmaların başlatılmasını sağlamak için yapılan toplantının oldukça verimli geçtiği ifade edildi.

CHP’Lİ GİRGİN SORDU; KAZ DAĞLARINDAN SONRA SIRA ILBIRA MI?

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin son günlerde kamuoyunda büyük tepki toplayan Ilbıra dağının maden sahası ilan edilmesi ve ardından yaşanan süreci yazılı bir soru önergesiyle Türkiye Büyük Millet Meclis’i gündemine taşıdı.

İKİ TURİZM KENTİNİN BAŞKANLARI BULUŞTU

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Ziyarette iki turizm kenti Antalya ve Fethiye’nin sorunları konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan,Muğla'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Muğla'nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti'ni ziyaret etti.

CHP’li vekillerden Karaca’ya hayırlı olsun ziyareti

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal ile Muğla milletvekili Suat Özcan ziyaret etti. Tatilini bölgede geçiren Ankara Milletvekili Ünsal, Karaca'yı Belediye başkanlığına seçilmesi nedeniyle tebrik etti.

Bu Kez de İsveçli Bilim Adamları İnceleyecek

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Av. Ali Özgür Kullukçu ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Karaca,  Fethiye körfeziyle ilgili, “Sosyal medyadan bir şeyler yazarak bu sorunu çözemeyiz. Bakanlık, belediye ve tüm ilgili kurumlar bir araya gelerek körfezi temizlememiz gerekiyor. Baltık denizini temizleyen iki bilim adamını Fethiye’ye davet ettik” dedi.

Ünsal, “Cumhuriyet değerleri yerle bir edilmiştir”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal ve Muğla Milletvekili Suat Özcan, Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’yu makamında ziyaret ettiler. İlçe örgütünde sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.  

Toplam 1506 haber.