Siyaset

Öztürk, 'Erken seçim yok, 3 yıl sonrası için çalışıyoruz' Öztürk, “Erken seçim yok, 3 yıl sonrası için çalışıyoruz”
MİLLETVEKİLİ SUAT ÖZCAN BİR TÜRLÜ BİTMEYEN YOLLARI SORDU MİLLETVEKİLİ SUAT ÖZCAN BİR TÜRLÜ BİTMEYEN YOLLARI SORDU
Çoban'dan kongreye katılanlara teşekkür Çoban’dan kongreye katılanlara teşekkür
SEYDİKEMER İYİ PARTİ'DE GÜLER, GÜVEN TAZELEDİ SEYDİKEMER İYİ PARTİ’DE GÜLER, GÜVEN TAZELEDİ
İYİ PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA ALİ FATİH ÇOBAN SEÇİLDİ İYİ PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA ALİ FATİH ÇOBAN SEÇİLDİ
Uysal, ülke gündemini değerlendirdi Uysal, ülke gündemini değerlendirdi
Arslanca, 'Muhtarlarımızla Uyumlu Çalışıyoruz' Arslanca, “Muhtarlarımızla Uyumlu Çalışıyoruz”
Milletvekili Tanal, 'Millet olarak darbelerin karşısındayız' Milletvekili Tanal, “Millet olarak darbelerin karşısındayız”
CHP İstanbul Milletvekili Tanal, Fethiye'de CHP İstanbul Milletvekili Tanal, Fethiye'de
CHP'li Başkan Demir ''Halktan Yana Politika Üreteceğiz'' CHP'li Başkan Demir; ''Halktan Yana Politika Üreteceğiz''
Seydikemer'de Sosyal Mesafeli Meclis Toplantısı Seydikemer’de Sosyal Mesafeli Meclis Toplantısı
Öztürk 'Ölüdeniz'de Sınıfta Kaldılar' Öztürk “Ölüdeniz’de Sınıfta Kaldılar”
Marmaris AK Parti İlçe Başkanından Trafik Haftası kutlaması Marmaris AK Parti İlçe Başkanından Trafik Haftası kutlaması
Siyaset Haberleri

CHP’Lİ GİRGİN ÇİFTÇİNİN SORUNLARINI TBMM’YE TAŞIDI

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Muğla Ziraat Odası başkanları, çiftçiler ve tarım temsilcileri ile yapılan görüşmelerde aldığı bilgiler ışığında Muğlalı çiftçilerin sorunlarını verdiği iki ayrı soru önergesiyle bir kez daha Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdı. 

Yıldırım ve İmamoğlu, 16 Haziran'da bir araya gelecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay düzenledikleri ortak basın toplantısında Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun 16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de canlı yayında bir araya geleceğini açıkladı.

İMAMOĞLU GÖCEK’TE

Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Göcek’te tatilde olduğu öğrenildi.

KARACA; ''FETHİYE, SAHİPSİZ ŞEHİR DEĞİL''

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP İlçe Teşkilatındaki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada; ismini söylemeden Saatcı dönemini eleştirdi.

“YARGI REFORMU BU HALİYLE GAZETELERİ BALTALAR”

Yeni Yargı Reformu Paketi’nin yasalaşması halinde yerel basının zor durumda kalacağını bildiren BİK Genel Kurulu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan, “Resmi ilan gelirlerinin düşmesine neden olacak düzenlemenin yeniden ele alınmasını bekliyoruz” dedi.

CHP’Lİ GİRGİN; “EMEKLİ İKRAMİYELERİ ARTSIN”

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin TC. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle verdiği yazılı soru önergesiyle emeklilere ödenen bayram ikramiyelerinde artış olup olmayacağını ve 506 sayılı kanun kapsamında emekli olanların emekli ikramiyesi hakkından yararlanıp yararlanmayacağını sordu.

CHP’li Erbay: Borç hapiste değil çalışarak ödenir

CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, çek mağdurlarının yaşadığı sorunlarla ilgili basın açıklaması yaptı.

CHP FETHİYE’DEN İMAMOĞLU’NA DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Teşkilatı, Millet İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla resim kolaj sergisi düzenledi.

AK Parti'den '27 Mayıs Darbesi' açıklaması

AK Parti Muğla İl Başkanlığınca 27 Mayıs Darbesinin yıldönümüne ilişkin basın açıklaması yapıldı.

CHP’li Başkandan AK Partili Başkana Ziyaret

CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, AK Partili Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti

Aras: "100’üncü yılda coşkumuz ve gururumuz sonsuz"

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

FETHİYE’DEN İMAMOĞLU’NA DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek olmak amacıyla bağışta bulundu.

“AKP 23 Haziran’da sandığa gömülecek”

AKP İl Başkanı Kadem Mete’nin ilçelere çarpı koyamazsınız açıklamasına cevap veren CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, 23 Haziran’da AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi oy sayımına davet etti.

Seydikemerli Gençlerden İmamoğlu’na Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydikemer Gençlik Kollarından Ekrem İmamoğlu’na destek.

 Mete, “İmamoğlu ancak Kılıçdaroğlu’nun rakibi olabilir”

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı sosyal medya hesaplarından İstanbul seçimlerine yönelik yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.

BAŞKAN KARACA O GÜNLERDE ZİYARETÇİ KABUL EDECEK

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, yaklaşan turizm sezonu ve yoğunluk nedeniyle 13 Mayıs 2019 Pazartesi'den itibaren haftada sadece Çarşamba ve Cuma günleri 14:00-17:30 saatleri arasında ziyaretçi kabul edebileceğini açıkladı.

Başkan Aras, "Bodrum Belediyesi Gıda A.Ş. teknik olarak iflas etmiş durumda"

Bodrum Belediyesi'nin 2019 yılı mayıs ayı olağan meclis toplantısının ikinci birleşimi bugün gerçekleştirildi. Toplantı da değerlendirmelerde bulunan Bodrum Belediye Başkanı Aras, Belediye Gıda A.Ş'nin teknik olarak iflas ettiğini açıkladı.

Başkan Aras, "Bodrum’u koruyamazsak İzmir’e, İstanbul’a dönüşür"

Bodrum'da uzun yıllardır ihmal edilen sorunlar, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından tek tek mercek altına alınıyor. Sezondan hemen önce Bodrum'un turizm ağırlıklı tüm mahallelerine giderek esnaflarla buluşan Başkan Aras, Bodrum'da sezonluk değil, ömürlük değişim istediklerini söyledi.

FETHİYE DP’DE BUĞDAYCI GÜVEN TAZELEDİ

Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanlığının olağan kongresi geçtiğimiz Cumartesi günü parti merkezinde gerçekleşti.  Demokrat Partiyi sevenlerin ve bağlı olanların katıldığı ilçe olağan kongresinde mevcut başkan Osman Buğdaycı güven tazeledi. Genel kurula katılanlar Fethiye’de partiyi ayakta tuttuğu için Osman Buğdaycı’ya çok teşekkür ettiler. Partililer kamuoyuna;  Türkiye Cumhuriyetinin en köklü siyasi partilerinden ve Türk siyasetine damga vuran partimizi ne olursa olsun ayakta tutacağız, mesajı verdiler.

Toplam 1442 haber.