Magazin

Magazin Haberleri

Şahan Gökbakar, hakkında çıkan haberlere sosyal medya üzerinden yanıt verdi

Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı Turgut ve Selimiye mahalleleri arasında satın aldığı araziye kaçak iskele yaptığı iddiaları ve Özel mülktür girilmez yazılarını astığı için haberlere konu olan komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar hakkında yapılan haberlere sosyal medya üzerinden tepki gösterdi

Şevval Sam ve Olgun Şimşek'ten Hasan Saltık için düet

Başarılı sanatçılar Cenk Eren ve Şevval Sam, Bodrum'da sahne aldı.

Demet Akalın, Bodrum'u salladı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahne alan Demet Akalın yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Zehra Gülüç Bodrum’u salladı

Bodrum'da sahne alan Zehra Gülüç, söylediği şarkılarla yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gece yaşattı. Zehra, Ebru Gündeş'in büyük bir hayranı olduğunu söyleyerek Ebru Gündeş ile düet yapmak tek hayali olduğunu açıkladı.

Marmaris'te konserler başladı

Muğla'nın Marmaris ilçesi barlar sokağında konserler rap müzik sanatçısı Norm Ender'in konseri ile başladı.

2 yıldır sahneye çıkmayan Gökhan Tepe sanat hayatının 25'inci yılını kutladı

2 yıldır korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle sahnelerden uzak kalan ünlü sanatçı Gökhan Tepe, Bodrum'daki ilk konserinde sanat hayatının 25'inci yılını kutladı.

Alkışlar az gelince sahneden inip tekrar geldi

Bodrum'da konser veren kuşum Aydın, 1,5 yıl sonra çıktığı sahnede alkışların sesi az gelince sahneden inip alkış seslerinin yükselmesiyle tekrar sahneye çıktı. Tatilcilerin alkışları yükselince tekrar sahneye çılan kuşum Aydın Bodrum'da unutulmaz bir gece yaşattı.

Antik tiyatroda konserler Mabel Matiz'le başladı

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki antik tiyatro konserleri, Mabet Matiz'in muhteşem sahne performansıyla başladı.

Şampiyonlar birbirlerini öpücük yağmuruna tuttu

Türkiye'nin ilk bayan boksörü Nurhayat Hiçyakmazer Deniz, kendi gibi şampiyon olan eşi Erhan Deniz ile Bodrum'da objektiflere takıldı. Şampiyon çift iskelede antrenman yaptıktan sonra Bodrum'un serin sularına kendilerini bırakırken, birbirlerini ise öpücük yağmuruna tuttu.

Lüks yatlar Bodrum'a gelmeye başladı

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Muğla'nın Bodrum ilçesi, lüks yatları ağırlamaya başladı.

Bodrum'da konser maratonu başladı

Bodrum'da yerli ve yabancı turistlere konser veren Derya Uluğ, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Irmak Arıcı sevenleriyle buluştu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sevenleriyle buluşan şarkıcı Irmak Arıcı sevilen şarkılarını seslendirdi. Azka Otel'de sahne alan Arıcı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Bora Gencer: 'Baba oğul müzisyen olmak çok zor'

Bodrum'da babası İlham Gencer'le tatil yapan ünlü sanatçı Bora Gencer, 'Babam hata yaptığımızda affetmez, baban usta bir sanatçı olunca da önüne bir türlü geçemezsin' dedi.

Anthony Quinn'in oğlu Lorenzo Quinn Bodrum'u seçti

Dünyaca ünlü aktör Anthony Quinn'in beşinci oğlu Lorenzo Quinn turizmin gözbebeği Bodrum'a geldi.

Ömür Gedik sevenleriyle buluştu

Ünlü sanatçı Ömür Gedik aylar sonra sevenleriyle Bodrum'da buluştu. Azka Otelde sahne alan Ömür Gedik sahneleri özlediğini açıkladı.

Balcı, “Benim bir çizgim var”

Yaz sezonun girmesiyle Fethiye’ye tatile gelen oyuncu Özlem Balcı, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’in sorularını yanıtladı. Hayatı boyunca çizgileri olduğunu ve başlama noktasından bu güne kadar hiçbir şeyin değişmediğini vurgulayan Özlem Balcı, “Biliyorsun biz seninle Seda ve Özlem Balcı ilk başlangıç yerim burası zaten. Benim bu sektöre başlama noktam burası. Başlama noktam buradayken de ben böyleydim” dedi.

Rıdvan Adede ve arkadaşları, Özlem Balcı ile Fethiye’de eğlenceli bir video çekti

Rıdvan Adede ve ekibi Özlem Balcı öncülüğünde Fethiye’nin tanıtımı için videolar çekerek, sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Özlem Balcının çağrısı üzerine Fethiye’ye gelen grubun çektiği videoda Özlem Balcı’da yer aldı.

Sertap Erener'den çevre çıkışı: 'Kendimizi ve çocuklarımızı çevre konusunda eğitmek gerekiyor'

Bodrum Belediyesinin düzenlediği atık toplama, ayrıştırma ve geri dönüşüm konulu basın toplantısında konuşma yapan ünlü sanatçı Sertap Erener, Bireysel olarak o kadar çok şeyi bilinçsizce tüketip sonradan ne olacağını düşünmeden yaşıyoruz ki bununla ilgili keskin bir bilince ve birlikteliklere ihtiyacımız var dedi.

Ünlü şarkıcı Irmak Arıcı, Marmaris konserine çıkmadı, hayranları isyan etti

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki bir eğlence merkezinin açılışında sahne almak üzere anlaşmaya varılan ünlü şarkıcı Irmak Arıcı konsere çıkmadı. Arıcı'nın hayranları duruma isyan ederken, işletme sahibi de tepki göstererek konuyu yargıya taşıyacaklarını belirtti. Ünlü sanatçı ise yaptığı açıklamada, iddiaları kesinlikle kabul etmediğini belirterek, İşin aslını çok kısa zamanda her birimiz göreceğiz. Sizlerle elimde olan videolardan sadece bir tanesini paylaşacağım. dedi.

Toplam 649 haber.