Güncel

SGK İl Müdürü Ekecan'dan SGK yapılandırma uyarısı! SGK İl Müdürü Ekecan’dan SGK yapılandırma uyarısı!
Güncel Haberleri

KAYAKÖY 49 YILLIĞINA KİRAYA VERİLİYOR

Kayaköy ören yeri Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen çalışma ile 300 yatak kapasiteli özel konaklama tesisi olarak 23 Ekim’de açık artırma usulüyle 49 yıllığına kiralaya verileceği bildirildi.

OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISINDA SORUNLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçenin öğretmen eksikliği ve diğer sorunları görüşmek üzere toplantı yaptı.

ÖĞRENCİLERİN ŞUBELERİ KURA İLE BELİRLENDİ

Fethiye Merkez Atatürk İlkokulunun bu yıl 1. sınıfa başlayacak 143 öğrencisinin şubeleri kura ile belirlenirken ardından bu şubelerin derslerine girecek öğretmenleri için de kura çekildi.

ÖĞRETMENLER RESİM SERGİSİ AÇTI

Ebru Özer, Demet Çınarşan ve Gözde Yaman ile Adem Demirezen’e ait resim çalışmalarının sergilendiği karma resim sergisine yoğun ilgi oldu.

OĞLUNUN DÜĞÜNÜ İÇİN ALIŞVERİŞE GİDİYORDU ARAÇ ALTINDA KALDI

Fethiye’de hafta sonunda yapılacak oğlunun düğün töreni için Salı Pazarına alış verişe gitmek için dolmuşa binmek için karşıdan karşıya geçmeye çalışan şahıs otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

KAYAKÖY KİLİSELERİ RESTERASYON BEKLİYOR

Fethiye’de yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği ören yerlerinden olan Kayaköy'deki iki kilise can güvenliği tehlikesi yarattığı gerekçesiyle bakım ve onarım yapılmak üzere 2 yıl önce ziyarete kapatılırken hala bir çalışmanın yapılmaması ve kapalı tutulması yüzünden tepkilere neden oluyor.

ÖÜDENİZ EYLÜL OLSA DA CIVIL CIVIL

Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden Fethiye’nin Ölüdeniz mahallesinde eylül turistleri yöreyi cıvıl cıvıl yaptı

PARAŞÜT HAVALANIP AĞACA TAKILINCA İTFAİYEDEN YARDIM İSTENDİ

Ölüdenizde turistlerin objektifine bu kez ağaçta asılı yamaç paraşütü takıldı.

CELAL BOZKURT OĞLUNU EVLENDİRDİ

Turizmci, Kanal F program yapımcısı ve Gerçek Fethiye Gazetesi köşe yazarı Celal Bozkurt biricik oğlunu evlendirdi

REZİDANS İNŞAATI ASANSÖR FACİASINA FETHİYEDEN DE TEPKİ (görüntülü)

İstanbul’da Rezidans inşaatında 32. kattan zemine çakılarak haytanı kaybeden 10 işçi için Fethiye’den de tepki eylemi yapıldı.

OKULA UYUM EĞİTİMİ BAŞLADI

Okul öncesi, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıflara devam edecek öğrencilerin "okula uyum eğitimi" başladı.

FETHİYE VE SEYDİKEMER E 412 BİN KİTAP (görüntülü)

2014- 2015 eğitim öğretim yılı başladığı gün Fethiye ve Seydikemer’deki tüm öğrencilerin kitapları sıralarının üzerinde hazır olacak

ZENTARA SOKAK FESTİVALİ DÜZENLEDİ (görüntülü)

Kültürü, sanatı ve hayatı öğretmeyi amaç edinmiş olan Zentara Kadın Sosyal Dayanışma Derneği Sokak festivali düzenledi. Festivalin gece bölümünde Light in Babylon grubu sahne aldı.

ODA BAŞKANLARINDAN MÜFTÜ YE CEVAP (görüntülü)

Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, kent merkezine Kız İmam Hatip Lisesi yapılması yerine Turizm işletme bölümü okulu açılmasını isteyen Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği temsilcilerine "sperm"li mesajla yanıt verirken. Fethiye Meslek Kuruluşları Güç birliği Ticaret Ve Sanayi Odasında toplanarak müftü Oğuzhan Kadıoğlu’nun sosyal medyadaki spermli mesajını değerlendirdi

FETHİYE ESNAF KREDİ KOOPERATİFİ 50 ÖĞRENCİYE BURS VERECEK

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifi ortaklarının başarılı üniversite öğrencilerine her yıl verdiği eğitim bursunu bu yılda vereceği öğrenildi.

FETHİYE ESNAFINA 22 MİLYON 600 BİN TL PLASMAN DAĞITILDI (görüntülü)

2014 yılında Fethiye esnafına kredi kooperatifi aracılığıyla 22 Milyon 600 bin TL’lik plasman dağıtılırken bir önceki yıla göre 5 milyon TL daha fazla plasman dağıtıldığı bildirilirken kredi kullanan ortakların borçlarını eski yıllara göre zamanında ödeyebildiğini, ortakların özellikle kredi kullanırken çok titiz davrandıkları öğrenildi.

SEYDİKEMER BLD MECLİS TOPLANTISI YAPILDI (görüntülü)

Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda CHP’li üyelerin sorularını yanıtlayan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Seydikemer Belediyesi’nde her şey şeffaf, sizler belediye meclis üyelerisiniz aklınıza takılan her ne varsa sokakta konuşmak yerine belediyenin ilgili biriminden bilgi alabilirsiniz” dedi

MUĞLA DA 2 İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ (görüntülü)

İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı

MÜFTÜNÜN TARTIŞMA YARATAN MESAJI (görüntülü)

Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, kent merkezine Kız İmam Hatip Lisesi yapılması yerine Turizm işletme bölümü okulu açılmasını isteyen Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği temsilcilerine "sperm"li mesajla yanıt verdi.

Toplam 12523 haber.