GÜMÜŞ, 'AYNI ÇİZGİDE DEVAM EDECEĞİZ'

Genel kurulda güven tazeleyen AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Eczacı Salih Gümüş, kendisine destek veren delegelere ve partililere teşekkür etti. İlçe Başkanı Gümüş, '6 yıldan bu yana hep belediye başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte istişare halindeyiz. Hep ortak akılda yürüdük ve her zaman aynı çizgide yürüdük' dedi.

PAYLAŞ

3. olağan genel kurul sonucunda yeniden Seydikemer İlçe Başkanlığına seçilen Salih Gümüş, destek veren delegelere ve partililere teşekkür etti. Seydikemer’e yapılacak ve yapılmakta olan projelerin takipçisi olacaklarını kaydeden Gümüş, belediye başkanı, il başkanı ve milletvekilleri ile her zaman istişare halinde olacaklarını vurguladı.  

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş yaptığı açıklamada, “3. olağan genel kurulumuzun demokrasimize, ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Daha önce görev yapan yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimizde görev alacak arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Partimizin 2023 vizyonu doğrultusunda, seçilen yönetimimizle koşar adım hem Muğla’yı hem de ilçemizi daha yukarıya taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bu benim 3. dönemim. İlk olmak daha kolaydır, ikinci olmak daha zordur. 3. kez bu göreve layık olmak çok daha zor. İnsanların güvenleri ve beklentileri sürekli artmaktadır. Halk arasında çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemi tabirleri vardır. Ben daha tam usta diyemeyiz. Belediye başkanımızla, il başkanımız ve milletvekillerimizle beraber Seydikemer’e yapılacak ve yapılmakta olan tüm projelerin takipçisi olacağız. 6 yıldan bu yana hep belediye başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte istişare halindeyiz. Hep ortak akılda yürüdük ve her zaman aynı çizgide yürüdük. Seydikemer’deki birlik ve beraberliği bozmadan önümüzdeki süreci tamamlarız” ifadelerini kullandı. 

    
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN