Gülümser Oymak, 'CHP'yi iktidara taşımak için gayretliyiz'

CHP Fethiye Kadın Kolları Yönetim Kurulu, parti ilçe binası bahçesinde sac böreği etkinliği düzenledi. Etkinliğe CHP'li kadınlar ile partililer yoğun ilgi gösterdi. CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, 'CHP'yi iktidara taşımak için gayretliyiz' ifadelerini kullandı. 

PAYLAŞ

CHP Fethiye Kadın Kolları Yönetim Kurulu, parti ilçe binası bahçesinde sac böreği etkinliği düzenledi. Etkinliğe CHP’li kadınlar ile partililer yoğun ilgi gösterdi. CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, “CHP’yi iktidara taşımak için gayretliyiz” ifadelerini kullandı. 

CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanlığı, kadınlar arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek için sac böreği etkinliği düzenledi. Parti ilçe binası bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe partili kadınlar ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İlçe Başkanı Mehmet Demir’in yanı sıra CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, yönetim kurulu üyeleri ile partililerin katıldığı etkinlikte kadınlar sac böreği pişirip; davetlilere ikramda bulundular. Şenlik havasında geçen sac böreği etkinliğini kadınlar arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak için düzenlediklerini söyleyen CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, yeni etkinlerin de devam edeceğini ifade etti. 

CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak yaptığı açıklamada, “CHP Fethiye Kadın Kolları olarak bu etkinlikte amacımız kadınlar arasında dayanışma ve kaynaşma kültürünü sağlamak. Aramıza yeni katılan kadınlarımızın, kadın kollarımızda yer almasını hedefliyoruz. Kadınlar olarak partimiz, örgütümüz, ilçemiz ve ülkemiz için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin gelecek dönemde iktidar olmasıdır. Bütün amacımız budur. Bu etkinlikle ilk adımı atmak istedik. İlerleyen dönemlerde kadın kolları olarak farklı organizasyonlarla, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Katılımdan dolayı oldukça mutluyuz. İnşallah diğer etkinliklerimizde aynı kalabalık ve coşkuyla devam edecektir” dedi. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN