Gökcan, Alabalık üreticilerimizin yanındayız

Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Fethiye ve Seydikemer bölgesindeki alabalık yetiştiricilerinin üretime ilişkin yaşadığı sorunlara Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli el attı.

PAYLAŞ

Muğla Alabalık Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Adem Camuz AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ı ve AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir'i Ankara dönüşü ziyaret edip yaşadıkları sorunları dile getirdiler. Bu konuyla alakalı Bakan Bekir Pakdemirli'nin desteklerinin önemine dikkat çeken Muğla Alabalık Yetiştiricileri Birliği Başkan yardımcısı Adem Camuz, "Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan'ı ve Milletvekilimiz Mehmet Yavuz Demir'i Ankara dönüşü ziyaret ettik. Sorunlarımız hakkında konuştuk. Bakanımız Bekir Paktemirli'nin de yanımızda olduğunu biliyoruz. Bu sorunlara en kısa sürede çözüm bulmak istiyoruz" dedi.

Fethiye ve Seydikemer bölgesindeki alabalık yetiştirilerine yaşadıkaları sorunlara çözüm bulan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye teşekkürlerini sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, " Üreticilerimizin her zaman destekçisiyiz. Ülke ekonomimize büyük katkı sağlayan Fethiye ve Seydikemer bölgesinde alabalık yetiştiricilerinin yaşadığı üretime ilişkin sorunları Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’nin destekleriyle aşıyoruz.
Ankara dönüşünde Muğla Alabalık Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Adem Camuz’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Üreticilerimizin yaşadıkları her türlü sorunlarda yanlarında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN