Gizli, 'Yangın söndürme istasyonu istiyoruz'

Fethiye'nin Karaçulha Mahallesi Toptancı hal girişinde bulunan plastik ürün satışı yapan iş yerinde yangın çıktı. İşyerin de çıkan yangının ardından FRT TV mikrofonlarına açıklama yapan Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, 'Böyle üzücü olayların yaşanmaması adına gerekli girişimlerde bulunduk. Karaçulha mahallemize yangın söndürme birimi kurulması ile ilgili gerekli birimlere müracaat ettik' şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
Gizli, 'Yangın söndürme istasyonu istiyoruz'
Fethiye'nin Karaçulha Mahallesi Toptancı hal girişinde bulunan plastik ürün satışı yapan iş yerinde yangın çıktı. İşyerin de çıkan yangının ardından FRT TV mikrofonlarına açıklama yapan Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, “Böyle üzücü olayların yaşanmaması adına gerekli girişimlerde bulunduk. Karaçulha mahallemize yangın söndürme birimi kurulması ile ilgili gerekli birimlere müracaat ettik” şeklinde konuştu.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

MAHALLEMİZE ACİLEN YANGIN SÖNDÜRME İSTASYONU KURULMALI
Karaçulha Mahallesi hal bölgesinde sürekli böyle büyük yangınla karşılaştıklarını ve müdahalenin yetersiz kaldığını düşünen bunun içinde yangın söndürme istasyonu kurulmasını istediklerini belirten Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, “Öncelikle işyeri yanan işletme sahibine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Böyle üzücü olayların yaşanmaması adına gerekli girişimlerde bulunduk. Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına gerekli müracaatlarımız var. Karaçulha mahallemize yangın söndürme birimi kurulması ile ilgili gerekli birimlere müracaat ettik. Her ne kadar buradaki işyerlerinin çoğalmasının yanı sıra Karaçulha Mahallesi ve çevre yolundaki işyerlerinin çoğalmasıyla buraya acil olarak yangın söndürme itfaiye istasyonu istiyoruz. 3 yılda aşa yukarı büyük yangınlar olarak halimizde dördüncü yangınımız. Üzücü bir olay daha yaşadık. Can kaybı olmamasına seviniyoruz. Sizlerde gördünüz 1 buçuk saat yangın devam etti. Devletimizin gerekli organlarının böyle yangın söndürme ile ilgili biran önce çevre yolunun kenarındaki Muğla Büyükşehir Belediyesine ait olan Park ve Bahçeler Müdürlünün bulunduğu yere acil olarak yangın söndürme istasyonu yapılmasını istiyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN