Gelecek Partisi, pazarcı esnafını kongreye davet ettİ

24 Şubat Çarşamba günü yapacakları kongre öncesi hem resmi kurumları hem esnafları ziyaret eden Gelecek Partisi İlçe teşkilatı, herkesi kongreye davet ediyor. Patlangıç Pazar Yeri'nde de ziyaret ettikleri pazarcı esnafına maske ve broşür dağıtan Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı, üreticilerin sorunlarını da dinledi.

PAYLAŞ

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman, beraberinde Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız ve üyeler ile birlikte Patlangıç Pazar Yeri’ndeki pazarcı esnafını tek tek dolaşarak maske ve broşür dağıttılar. Aynı zamanda üreticilerin de sorunlarını dinleyen Kayaman ve Kansız, tüm Pazar esnafını ve vatandaşları, 24 Şubat Çarşamba günü yapacakları ilçe kongresine davet ettiler.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı İş Adamı Sadet Kansız, Pazar yerindeki üreticilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Fethiye İlçe Teşkilatımız ve Muğla İl Başkanımız ile birlikte Patlangıç Pazar yerindeki esnaflarımıza ziyarette bulunduk. 24 Şubat Çarşamba günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşecek olan ilçe kongremize tüm Pazar esnafını davet ediyoruz. Pazarcı esnafımıza hem kongreyle ilgili hazırladığımız broşürleri hem de maskeleri dağıttık. Bu ziyaretimizde ayrıca pazarcı esnafımızla sohbet edip onların sıkıntılarını da dinledik. Üretici gerçekten zor durumda, enflasyon almış başını gidiyor. Vatandaşın alım gücünün düşmesi en büyük sorunlardan bir tanesi. Biz Gelecek Partisi olarak vatandaşların ayağına gidiyor, onların sıkıntılarını dinliyoruz” diye konuştu. (GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN