Gazilerde bayrak değişimi 

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 10. Olağan kongresi dernek binasında yapılırken mevcut Başkan Süleyman Şahin aday olmayınca eski başkan Namık Ünal tekrar başkan seçildi. 

PAYLAŞ

Korona virüsü salgını tedbirleri alınarak yapılan olağan genel kurulda, Kıbrıs Gazisi Emekli Astsubay Namık Ünal; Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı seçildi. Tek liste ile gidilen olağan genel kurulda yeni yönetim kuruluna Metin Pehlivan, Veli Aydın, Osman Temel, Cemil Büyüktahancı, Alim Gökmen ve Nazmi Toraman seçildiler. Denetleme kuruluna ise İsmail Gümüş, Ali Karadoğan ve Selahattin Akleyi seçildi. 3 dönem başkanlık yapan Süleyman Şahin, devir teslim yaparken; Şahin her zaman derneğin yanında olduğunu ifade etti. 

BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Süleyman Şahin yaptığı açıklamada, “İlk olarak 1990 yılında derneğimizin kurucu başkanlığını yaptım. Uzun yıllar derneğimizin başkanlığını yürüttüm. Bu bir bayrak yarışıdır. Yeteri kadar hizmet ettiğimi düşünüyorum. Eski başkanlarımızdan Namık Ünal’a görevi devrettim” dedi. 

HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Namık Ünal açıklamasında, “Geçen dönem başkanımız Süleyman Şahin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda 2 dönem başkanlık yapmıştım. Derneğimizin 10. genel kurulunu tamamlamış olduk. Arkadaşlarımızın teveccühü ile tekrar başkanlığa getirildim. Derneğimizin 110 üyesi bulunmaktadır. Yönetim kurulumuzu tamamen yeniledik. Genç arkadaşlarımız, tecrübeli olanların deneyimlerinden istifade edecekler. Genç gazilerimiz, ilerleyen süreçte derneğimize sahip çıkacaklar” diye konuştu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN