Gazi Ortaokulu'nda Kermes Coşkusu 

Fethiye'nin öğrenci sayısı bakımından en yoğun okullarından Gazi Ortaokulu'nda yapılan kermese yoğun ilgi oldu. Okul Aile Birliği Başkanı Suzan Güngör kermes gelirinin okul ihtiyaçları için harcanacağını bildirdi. 

PAYLAŞ

Fethiye Gazi Ortaokulu Okul Aile Birliği’nin geleneksel kermesine başta veliler olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Okul bahçesinde yapılan kermese veliler, evlerinde yaptıkları gıda ürünlerini satarken; sac böreğinden dönere, aşureden kek ve çeşitli böreklere kadar değişik gıda maddeleri satışa sunuldu. Okul Müdürü Ali Koyuncu ile Okul Aile Birliği Başkanı Suzan Güngör’ün davetlilerle yakından ilgilendiği kermesten elde edilecek gelir, okul ihtiyaçlarına harcanacak. 

Okul Aile Birliği Başkanı Suzan Güngör, “Geleneksel olarak bu kermesi her yıl yapıyoruz. Kermes gelirini okulumuzun ihtiyaçları için harcıyoruz. Kermese ilgi oldukça iyi” ifadelerini kullandı. 

Okul Müdürü Ali Koyuncu da “Okulumuzun bin 250’ye yakın öğrencisi bulunmaktadır. Okul Aile Birliğimiz okul ihtiyaçlarımızı karşılamak için düzenlediğimiz kermese ilgi yoğun oldu. Kermesimize katılanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN