Fuarın İlk Gününde Fethiye Standına Yoğun İlgi

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2020, TÜYAP Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı. Fuarın ilk günü Fethiye standı yoğun ilgi gördü. Fuarı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Fethiye standında protokol üyeleri ile fotoğraf çektirdi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 'Alınan rezervasyonlara baktığımız zaman 2020'nin çok iyi geçeceğine benziyor. Turist kalitesini de artırarak Fethiye'mizi çok iyi bir yere getireceğiz' dedi. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 'Fethiye eşsiz bir yer. Her mevsim turistin gelebileceği bir yer. Kışın bile turizm yapılabilen bir yer. O yüzden herkes standımıza katılırsa elimizden geldiğince Fethiye'ye tanıtacağız' dedi.

PAYLAŞ

Bu yıl 24’ncüsü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT ) 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilerini bekleyecek.1200 katılımcı ile yaklaşık 60 bin ziyaretçi ve 800’den fazla davetli tur operatörünün katılacağı fuar 60.000 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Fuarda ilk iki gün sadece turizm profesyonelleri için etkinlikler olurken Cumartesi ve Pazar günleri tüketiciler tarafından da ziyaret edilebilecek. Fethiye Belediyesi ve STK'lar öncülüğünde yerini alan Fethiye standı yoğun ilgi görüyor.
EMITT turizm fuarına Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye  Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ve yönetim kurulu üyeleri, FETOB başkanı Bülent Uysal, Çalış-Der Başkanı Mete Ay, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı İsmail Başoğlu, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkanı Şaban Arıkan ve turizmciler katıldı.
 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN