Fotoğraf Severler Hipokampüs'te Buluştu

Fethiye Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (FEFSAD) Başkanı Fehmi Hanoğlu'nun sunumu eşliğinde birçok fotoğraf sever Hipokampüs'te buluştu. Etkinlikte Fehmi Hanoğlu fotoğraf gösterisi sundu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Volkan YENGEL

Hipoofis’te fotoğraf gösterisi yapıldı. Sunumunu FEFSAD Başkanı Fehmi Hanoğlu gerçekleştirdi. Sohbet eşliğinde geçen gösteriye yaklaşık 25’e yakın fotoğraf sever katıldı. Gösteri de FEFSAD Başkanı Hanoğlu, katılımcılara fotoğraflarla ilgili bilgiler verdi.
Hipokampüs kurucusu Avukat Eşref Aktaş’’ Hipokampüs yeni açılan bir yer. Buraya öğrenciler ve iş insanları gelip rahatlıkla çalışabilir. Fethiye’de sanal ofis, toplantı salonu ve ofis kiralama, coworking space (paylaşımlı ofis) ve açık kütüphane konsepti ile Muğla’nın ilk ofis işletmesiyiz’’ ifadelerini kullandı.
Hipokampüs’ün nerede olduğu hakkında da bilgi veren Hipokampüs kurucusu Avukat Eşref Aktaş “Fethiye Adliye Sarayı, Devlet Hastanesi ve Çalış Plajı’na yürüme mesafesinde, deniz kenarında Şehit Fethi Bey Parkı’na bitişik ve bisiklet yolu üzerindeyiz. Sesli ve sessiz çalışma alanları, deniz ve park manzaralı geniş bahçesi, online toplantı ve zoom kabinleri, havalandırma sistemi, jeneratör, yüksek hızlı internet, sunum ekipmanları ve cafe hizmeti ile verimli çalışmanız için her imkânı sağlıyoruz.’’ Diye konuştu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN