Finet İnternet Yetkilileri MİKROTİK Eğitimi Aldılar

Finet İnternet Hizmetlerinin Türkiye genelinde bayi ve şubeleri için düzenlemiş olduğu eğitim Antalya'da gerçekleştirildi.

PAYLAŞ

Mikrotik eğitmenleri Mortezavi Seyedahmad ve Vahid Gholamı Dızababi'nın  anlatımıyla Genel merkez Gölhisar  ve Fethiye olmak üzere Tokat Zile, Merzifon, Balıkesir, Karacasu, Adıyaman Gölbaşı,Yatagan, Samsun Bafra ,Giresun Keşap, Buharkent, Vezirköprü ve Sarayköy yetkilileri MİKROTİK eğitimi aldılar.  Sektörle ilgili olarak çeşitli konulara da değinen Seyedahmad , "Çok keyifli bir eğitim oldu" diyerek memnuniyetinden bahsetti . 
Eğitime sektörün önde giden firmalarından  Poyraz Network yetkilileri Halil Dinç ve Murat Çatık, TP Link Bölge Müdürü Ali Dinçer, Nida Telekom  Ersel Tosun ve Kubilay Demirci, Wifi Burada CEO'su Erkut Gültakan, Netspeed İnternet Hizmetleri Murat Raci Agsakallı ve Mehmet Pehlivan, Delta link yetkilileri  de katıldı . Eğitim sonun da kura çekilerek katılım yapan firmalar katılımcılara sektörle ilgili çeşitli hediyeler verdi. 
Finet Yönetim Kurulu Başkanı  Ahmet Çelik, Finet CEO'su Ahmet Emre Zengin ve Fethiye sorumlusu Selin Ay eğitim sonunda misafirler ile birebir ilgilenip, sektörün daha iyi ye gitmesi ve geliştirilmesi hakkında  görüşlerini alarak keyifli bir organizasyon gerçekleştirdiler.
Finet Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Çelik, "Bu eğitim ve organizasyonları sık sık tekrar edeceklerini  katılımın yoğunluğundan çok memnun kaldığını dile getirerek" tüm katılımcılara teşekkür etti. 
Finet sektörün önde giden firmaları arasında olma yolunda hızla ilerlerken Türkiye'nin çeşitli yerlerine de emin adımlarla  şube açarak ilerleyecekleri toplantıdaki görüşlerden anlaşıldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN