Final Gençlik maçı öncesi moral kahvaltısı

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, büyük önem taşıyan Final Gençlik maçı öncesinde Yeniçeri City Hotel tarafından düzenlenen kahvaltı programına konuk oldular. Temsilcimizin kendi evinde oynayacağı maçlar öncesinde yerel işletmelerin desteği aralıksız devam ediyor.

PAYLAŞ

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı Selamettin Yılmaz, Başkan Yardımcısı İzzet Durak, Başantrenör Alkım Ay, teknik heyet ve basketbolcuların yer aldığı etkinlik sohbet havasında geçti.Yeniçeri City Hotel Sahibi Ramazan Gümüşhan tarafından organize edilen kahvaltılı toplantı, neşeli bir ortamda gerçekleşti. Türkiye Basketbol Ligi 20. haftasında Beşkaza Spor Salonu’nda oynanacak LH Fethiye Belediyespor-Final Gençlik maçı öncesi takım oyuncularımızın moralli oldukları gözlendi. 

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kaptanı Sercan Ergin yaptığı açıklamada, “Final Gençlik maçı öncesi bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Takımımızda sakat oyuncumuz bulunmamaktadır. Taraftarımızın desteği ile bu maçı kazanıp, kayıpsız olarak yolumuza devam etmek ve zirve takibini sürdürmek istiyoruz” dedi. 

Yeniçeri City Hotel Sahibi Ramazan Gümüşhan açıklamasında, “Bu takımın ilk başlangıcında bizlerin de katkısı olduğu için maçları heyecanla takip ediyoruz. Yöneticilerimiz, teknik heyet ve basketbolcularımız şehirde ciddi bir heyecan uyandırdılar. Arkadaşlarımıza sonuna kadar inanıyoruz ve güveniyoruz.Bizler de bu önemli maç öncesi elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya çalıştık. Sezon sonundaistediğimiz hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı. 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN