FİDAN VE AKKOCA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Fethiyespor eski Başkanı ve Milli hakemlerimizden Timur Fidan'ın oğlu Ozan Fidan ile Mustafa Akkoca'nın kızı Gökçe Akkoca sade bir nikah töreni ile dünya evine girdiler. Denizatı Restoran'daki nikah törenine Fidan ve Akkoca aileleri ile çiftin yakın arkadaşları katıldı.

PAYLAŞ

Fethiyespor eski Başkanı, Milli hakemlerimizden ve FRT TV’de yayınlanan Spor Saati programı yorumcusu Timur Fidan’ın oğlu Ozan Fidan ile Gökçe Akkoca’nın nikah törenine ilgi yoğun oldu. Fethiye Körfezi manzarasındaki kır düğününde davetlileri Çiğdem-Timur Fidan ile Şermin-Mustafa Akkoca çiftleri karşıladı. Pandemi tedbirleri altında gerçekleşen nikahı Fethiye Belediyesi Nikah Memuru Mehmet Küçükala kıyarken, çiftin nikah şahitliğini Hümeyra Demirci ile Umut Ulusoy yaptı. Nikahın kıyılmasının ardından nikah defteri gelin Gökçe Akkoca’ya verilirken, çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. 

Nikah törenine Fethiyespor eski başkanlarından Hüseyin Uysal, Okan Uysal ve Mustafa Ferizcan’ın yanı sıra çiftin arkadaşları da katıldı. SED Medya olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN