Fethiyespor'un gençleri özel sporcularla karşılaştı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Fethiye Engelsiz Yaşam futbol takımı ile Fethiyespor'un genç futbolcuları karşı karşıya geçti. Çekişmeli geçen dostluk maçında özel sporcuların golleri ve oynadığı futbol alkış aldı.

PAYLAŞ

Fethiye Şehir Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Fethiyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, Sportif Direktör Kamil Özgenile Fethiye Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde kalan öğrenciler izledi. Oynadıkları futbol ile Fethiyespor’un gençlerine zor anlar yaşatan Fethiye Engelsiz Yaşam futbol takımı oyuncularının attığı goller alkış aldı. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı özel sporculara atkı hediye ederken, dostluk ve centilmenlik havasında geçen karşılaşmanın kazananı Fethiye Engelsiz Yaşam takımı oldu. Etkinlik hakkında açıklama yapan Başkan Bakırcı, “Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engelli kardeşlerimizin gününü kutluyorum. Bu konuda farkındalık oluşturmak için Fethiyespor’un genç futbolcuları ile özel sporcular karşı karşıya geldi. Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Şahsım ve kulübümüz olarak engelliler adına elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN