Fethiyespor'da 2. Mesut Toros dönemi 

3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor'da, Mustafa Ceviz'in istifasının ardından arayışta bulunan Fethiyespor, takımın başına 2. kez Mesut Toros'u getirdi.

PAYLAŞ

Fethiyespor, tecrübeli teknik adam Mesut Toros’u takımın başına getirdi. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyeleri Mesut Toros ile sezon sonuna kadar anlaştı. Toros, takımı playoff oynatmak istiyor. Fethiye’ye gelen tecrübeli teknik adam, Başkan Esat Bakırcı ve yöneticilerle anlaştıktan sonra ilk idmanına çıktı. İdmanı Esat Bakırcı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri İsmail Öztürk ve Cem Tufan da izledi. Fethiyespor’un evinde Pazar günü oynayacağı lig üçüncüsü Belediye Derincespor maçında kart cezalısı Aykut Sarıdoğan kadroda yer alamayacak. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Mesut Toros ile anlaştıklarını belirterek, “Kendisi camiamızı ve Fethiye’yi tanıyor” dedi. Bakırcı, “Fethiye’miz ve hepimiz için hayırlı olsun. Mesut hocamızla inşallah güzel günler görürüz. Bir hafta önce Mustafa hocamız sağlık sorunlarından dolayı istifa etti. Yönetim kurulu olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda Mesut hocamda karar kılıp, anlaştık. Kendisi camiamızı ve Fethiye’yi yakından tanıyor. Bize çok faydalı olacağına inanıyoruz. Kariyerinde kendini ispatlamış bir hocamız” dedi. 

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ
Futbolcularla tanışıp kısa bir toplantı yaptıktan sonra takımı çalıştıran Mesut Toros, “Yaklaşık 3-4 yıl önce 2. Lig’de Fethiyespor’u çalıştırmıştım. Zor zamanlar geçirmemize rağmen birlikte hareket ederek, ligin sonunda mutlu olan taraf bizdik. Tekrar anlaştığım için mutluyum. Fethiyespor’un yapısını, yöneticileri, ligi ve oyuncuların çoğunu tanıyorum. Neler yapabileceklerini biliyoruz. Maalesef futbolun içinde bazı gerçekler var. Her zaman işler iyi gitmeyebiliyor. Mustafa Ceviz hocama da teşekkür ediyorum. Gerçekten iyi bir ekip kurmuş. Burada görevimize başladık. Hep birlikte yine güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi. 

TEKRAR ÇIKIŞA GEÇECEĞİZ
Toros, “Fethiyespor’u bir kez iç sahada, 2 kez de deplasmanda izleme fırsatım oldu. Oyuncularımızı, ligi ve rakiplerimizi tanıyoruz. Bunun bizim için bir avantaj olacağına inanıyorum. Oyuncularımla kısa sürede kaynaşacağımı düşünüyorum. Kafamızdaki oyun planını ne kadar çabuk hayata geçirebilirsek o kadar iyi olacağı kanaatindeyim. Ligde her maç zor. Belediye Derincespor da çıkışta olan bir takım. Tecrübeli oyuncuları var. Turgutluspor maçında takımımız ile ilgili olumlu bilgiler geldi. İyi bir mücadele ortaya konmuş. Berabere de bitebilirmiş, galip de gelebilirmişiz… Bir an önce oyuncularımızla bir sinerji yaratıp, tekrar çıkış yakalamak istiyoruz. Şu an için Aykut bugünkü antrenmana çıkmadı. Hafif sakatlığı olan futbolcularımız var ama bu bir problem değil. Taraftarımız bize destek verir ve inanırlarsa çok şeyler başarabiliriz. Bizi yalnız bırakmasınlar ve destek versinler. Çünkü Fethiyespor bulunduğu yeri hak etmiyor” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN