Fethiyespor'un sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

3. Lig'de mücadele eden Fethiyespor'da bu sezon sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi oldu. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, sponsorluk sözleşmesi imzalarken sağlık sponsorluğunu da aynı hastane üstlendi. Başkan Bakırcı, 'Bu yıl takımımızın göğüs ve sırt reklamları Lokman Hekim Esnaf Hastanesine ait olacak' derken Soydemir de '2020-2021 sezonunda hastanemiz, Fethiyespor'un sponsoru oldu' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiyespor’un yeni sezon sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi oldu. Takımın göğüs ve sırt reklamlarının yanı sıra sağlık sponsoru da aynı hastane olurken; statta hastanenin reklamları da yer alacak. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde gerçekleştirilen sözleşme imza törenine Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Başkan Yardımcısı İsmail Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Metin Sevinç, Nacit Çatal, Dr. Osman Kurtuluş, Nurkaya Gündoğdu ile Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Soydemir ve Başhekim Dr. Öztürk Günal katıldı. 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir yaptığı açıklamada, “Fethiyespor, halkın takımıdır. İlçemizden ekmeğini kazanan herkesin takımımıza az ya da çok; maddi manevi destek olmasını gerektiğine inanıyorum. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi kurulduğu günden bu yana hem Fethiyespor’a hem de basketbol takımımıza katkılarını sürdürmüştür. 2020-2021 sezonunda hastanemiz, Fethiyespor’un sponsoru oldu. Bunun her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin ilçemizde spora verdiği destekler, üst noktalara çıkmıştır. Geçtiğimiz sezon bizlere yine en büyük desteği hastanemiz sunmuştur. Geçen yıl reklam veren ve kombine alan herkese teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi kulübü büyük bir borç ile devraldık. Kulübün toplam 20 milyon TL borcu vardı. Şu anda sadece sigorta, vergi, belediye ve diğer yerlere borçlarımız var. Öte yandan kulübün yöneticilere 3 milyon TL borcu var. Büyük destek sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’ya da teşekkürlerimi sunuyorum. Esnaf Hastanesi’nin sağladığı desteği bize başka hiç kimse sağlamadı. Kulüpte yöneticiler gelip geçicidir, bizler de aynı şekilde… Öte yandan kulübümüzde tesis inşaatına başladık. Biz sadece bugünü değil, Fethiye’nin yarınlarını da düşünüyoruz. Gençlerimizin spor yapabileceği ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu. 

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal açıklamasında, “Hastanemiz her zaman sağlığın, sporun ve sporcunun yanında olmuştur. İlçemizin güzide futbol takımı Fethiyespor’a destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 2020-2021 sezonunda takımımıza başarılar diliyoruz” şeklinde ifadeler kullandı. 

OMUZ OMUZA DAHA BÜYÜK BAŞARILARA!
Öte yandan Fethiyespor tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; 
“Başarıya olan omuz omuza yürüyüşümüz hız kesmeden devam edecek diye yarıda bıraktığımız hikâye bu yıl da sürecek. Şehrimizin en önemli iki markası olan Fethiyespor ve Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sezonda da yan yana olacak. Fethiye’mize sağlık, sosyal ve sportif anlamda her zaman en büyük desteği ve hizmeti veren Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’ni bu yıl formalarımızda göğsümüz ve sırtımızda taşıyacağız. Kulübümüz ve Esnaf Hastanesi arasında forma reklamı dışında sağlık konusunda da iş birliği de yapılmıştır. Bu kapsamda 2020-2021 sezonunda takımımız, teknik heyetimiz ve personelimiz Esnaf Hastanesi’nin uzmanlığına emanet edilmiştir. Ayrıca 2020-2021 sezonu maç, antrenman ve kamp ürünleri tedarikinin maddi kısmını Esnaf Hastanesi üstlenmiştir. Fethiyespor Kulübü olarak maddi ve manevi olarak her zaman yanımızda olan Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’ne teşekkürü bir borç biliriz.”

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN