FETHİYESPOR'U TEKİRDAĞSPOR BAŞKANI KARŞILADI

3. Lig 2. Grupta 4. haftanın en önemli maçı Tekirdağ Namık Kemal Stadı'nda oynanacak. Bu maç için uçak ile İstanbul'a giden Fethiyespor kafilesi Tekirdağ'a ulaştı.

PAYLAŞ

Fethiyespor kafilesini Tekirdağ Ramada Hotel’e gelişinde, Tekirdağspor Başkanı Mülahim Kuru ile merkez ilçe Süleyman Paşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı birlikte karşıladılar. Tekirdağspor Başkanı Mülahim Kuru, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yöneticiler İsmail Öztürk, Nurkaya Gündoğdu, Cem Tufan, Dr. Osman Kurtuluş ve Akan Ugan ile Teknik Direktör Mesut Toros’a Pazar günü oynanacak karşılaşmada Fethiyespor’a da başarılar dilediler. 
Fethiyespor kafilesi daha sonra maçın oynanacağı ve çimi yeni yapılan Namık Kemal Stadı’na geçerek burada ter idmanı yaptı. Stad çimi baştan sona yenilenirken bu yeni çimlenen stat da ilk kez resmi maç oynanacak. Fethiyesporlu futbolcular stadın zeminini beğenirlerken Fethiyespor’da yaklaşık 40 dakika süren idman oldukça yararlı geçti. Futbolcular zemine alıştık derken Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı “Takımıma güveniyorum. Tekirdağ’da Tekirdağspor Başkanı tarafından karşılandık çok mutlu olduk. Pazar günü iyi mücadele ortaya koyarak kazanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Bakırcı, Tekirdağspor’un misafirperverliğine de teşekkür etti. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN