Fethiyespor'u Meşaleler ve Çiçeklerle Karşıladılar

Fethiyespor okul ziyaretleri kapsamında son ziyaretini Fethiye Anadolu Lisesi'ne gerçekleştirdi. Öğrenciler ile biraraya gelen Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve futbolcular öğrencileri Pazar günü Saat 13:00'de gerçekleşecek Derince maçına davet ettiler.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Fethiyespor ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliği ile gerçekleşen okul ziyaretlerinin dördüncüsü  Fatih Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve futbolcular Serdar Ümit Deniz, Serhan Yılmaz, Özgür Çelik, Ali Han Tunçer, Ahmet Altın, Talha Mayhoş, Erdinç Karakaş öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilerin Fethiyespor’u  meşaleler yakarak ve çiçeklerle karşıladığı etkinlikte Teknik Direktör ve Futbolcular öğrencilerle sohbet etti ve merak edilen soruları yanıtladı. Dinleyiciler arasında bulunan altyapı sporcusu Berk Günden, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel’in daveti ile sahnede takımın yanında yer aldı.
Öğrenciler, karşılama sırasında gösterilen coşkunun maçlarda da devam edeceğini belirterek Belediye Derincespor maçında tribünde olacaklarının sözünü verdiler.
Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel en iyi soruları yönelten öğrencilere sporcuların atkılarını hediye ederek, gördüğü coşkunun pazar günü de devam etmesini istedi. Etkinlik sonrası Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve futbolcular Fatih Anadolu Lisesi Bayan Futbol Takımı ile biraraya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi ve bölge şampiyonasına katılacak olan bayan futbol takımına başarılar dilediler.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN