FETHİYESPOR TEMPO YÜKSELTİYOR

3. Lig'de mücadele eden Fethiyespor, sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Fethiye'deki kamp öncesi yapılan Covid-19 test sonuçları negatif çıkan lacivert beyazlı futbolcu ve teknik adamlar, sezondan oldukça umutlu. Kadrosuna Kırşehir Belediyespor'dan Burak Taşdemir, Berkay Öztuvan, Ofspor'dan Bülent Kalecikli'yi katan Fethiyespor, U19 takımındaki genç oyuncusu Yasin Uzunoğlu'nu da profesyonel yaptı. Son olarak Hollanda'dan 26 yaşındaki golcü Emre Tekin Pınar'ı kadrosuna katan Fethiyespor, 2-3 oyuncu daha aldıktan sonra transferi kapatacak. Teknik Direktör Mesut Toros, 'önümüzdeki hafta için yeni kamp yeri arıyoruz' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

3. Lig’de mücadele eden Fethiyespor, sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Fethiye’deki kamp öncesi yapılan Covid-19 test sonuçları negatif çıkan lacivert beyazlı futbolcu ve teknik adamlar, sezondan oldukça umutlu. Kadrosuna Kırşehir Belediyespor’dan Burak Taşdemir, Berkay Öztuvan, Ofspor’dan Bülent Kalecikli’yi katan Fethiyespor, U19 takımındaki genç oyuncusu Yasin Uzunoğlu’nu da profesyonel yaptı. Son olarak Hollanda’dan 26 yaşındaki golcü Emre Tekin Pınar’ı kadrosuna katan Fethiyespor, 2-3 oyuncu daha aldıktan sonra transferi kapatacak. Teknik Direktör Mesut Toros, “önümüzdeki hafta için yeni kamp yeri arıyoruz” ifadelerini kullandı.


Fethiyespor’da lig hazırlıklarında tempo artıyor. Lacivert beyazlılar iç ve dış transferi sürdürürken stoper, santrafor ve sol açık mevkilerine istedikleri oyuncuları alıp transferi kapatacak. Kendi tesislerinde kampa giren lacivert beyazlılar, Covid-19 testlerinden de negatif çıktı. Kaptan Sabri Turgut’un da katıldığı çalışmalara yeni transferler Burak Taşdemir, Berkay Öztuvan, Bülent Kalecikli, Yasin Uzunoğlu ve Emre Tekin Pınar da katılıp form yükseltiyorlar. Teknik Direktör Mesut Toros yönetiminde günde çift idman yapan futbolcuların tempo arttırmaları teknik kadroyu sevindiriyor. Lig hazırlıklarına başladıklarını belirten Teknik Direktör Mesut Toros “Lige kısa bir zaman kaldı. 3 haftalık hazırlanma sürecimiz var. 4. Haftada maç periyoduna gireceğiz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Pandemiden de korunuyoruz. Bütün takımlar da aynı şekilde hazırlanıyor. Biz de kulüp olarak en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Eksik merkez mevkilere transferler yapmaya çalışıyoruz. Burak Taşdemir, Berkay Öztuvan, Bülent Kalecikli, Yasin Uzunoğlu ve Emre Tekin Pınar ile güçlendik. Bazı oyuncularımız da ayrıldı. 2-3 transfer daha yapacağız. Alt yapıdan genç oyuncuları da kampa aldık. Pandemiden dolayı futboldan 5 ay uzak kaldık. Önümüzdeki hafta için yeni bir kamp yeri bekliyoruz. Biz programımızı 19-20 Eylül’de lig başlayacak şekilde hazırlanıyoruz” diye konuştu.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN