Fethiyespor ikinci bitirmek istiyor

3. lig 2. Grupta mücadele eden ve playoffu garantileyen Fethiyespor, Pazar günü deplasmanda ağrı 1970spor ile karşılaşacak. Bu maçın hazırlıklarını tamamlayan Fethiyespor, 3 puan parolasıyla gidiyor. Biri cezalı 4 oyuncusundan yoksun olarak bu uzak deplasmana çıkacak Fethiyespor'da Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, 'son iki maçımızı kazanıp, ligi ikinci bitirmek istiyoruz' dedi.

PAYLAŞ

3. lig 2. Grupta 54 puan ile 3. Sıraya yerleşen ve playoffu garantileyen Fethiyespor, deplasmanda oynayacağı bu önemli maçı kazanmak istiyor. Fethiyespor’da Yakup’un kart cezalısı, Alihan ve Kutay’ın hasta, Anıl Gir’in de sakat olması nedeni ile 4 futbolcudan yoksun olarak gidiyor. Fethiye Teknik Direktörü Enver Ataçocuğu tarafından hazırlılarını tamamlayan Fethiyespor, son antrenmanında teknik ve taktik ağırlıklı çalıştı. Antrenmanda Anıl Arıcıoğlu ve Cem Özdemir’de hafif sakatlık yaşayınca idmanı yarıda terk ettiler. Fethiye Teknik Direktörü Enver Ataçocuğu, deplasman maçı ile ilgili yaptığı açıklamada” son iki maçımızı kazanıp, ikinci bitirmek istiyoruz” dedi. 

Fethiye Teknik Direktörü Enver Ataçocuğu, “Ağrıspor maçı için son hazırlıklarımız yaptık. Bu gece İzmir’e, İzmir’den de uçakla Ağrı’ya geçeceğiz. Eksiklerimiz var. Yakup cezalı. Hafif sakatlığı olan ve dinlendirmek istediğimiz arkadaşlarımız var. Genç oyuncularımızla Ağrı maçına gideceğiz. Kazanıp, kazanma alışkanlığı yakalamak istiyoruz. İnşallah galibiyet ile döneceğiz. Playoffu garantiledik. 2 maçı kaybetsek bile 54 puan ile üçüncülük garanti. İnşallah kalan 2 maçı kazanıp, 2. bitireceğiz” 
 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN