Fethiyespor'da yöneticiler testten geçti

3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor'da yöneticiler ve görevliler korona virüs testinden geçirildi. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra kulüp görevlileri Kovid-19 testinden geçirilirken, sonuçların 24 saat sonra alınabileceği ifade edildi.

PAYLAŞ

Fethiyespor’un yer aldığı 3. Lig 2. Grup’ta karşılaşmaların oynanıp oynanmayacağı belirsizliği devam ederken, lacivert beyazlı takımın yöneticileri ve bazı görevliler, sabah saatlerinde Kovid-19 testinden geçirildi. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Başkan Yardımcısı İsmail Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin; kulüp tesislerinde İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden gelen ekipler tarafından testleri yapıldı. Öte yandan korona virüsü tedbirleri kapsamında kulüp tesislerine yönetim, teknik heyet, futbolcular ve personel dışında girişlerin yasaklandığı bildirildi.  

Fethiyespor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Kovid-19 önlemleri kapsamında Süper Lig ve 1. Lig başladı. Maçların başlaması olasılığını göz önünde bulundurarak, hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Futbolcular, teknik heyet ve personelin ardından yönetim kurulumuz ile bazı görevlilere de Kovid-19 testi uygulandı” denildi. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN