Fethiyespor'da Hazırlıklar Başlıyor 

Türkiye Futbol Federasyonu, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarının 18 Temmuz 2020'den itibaren oynatılması yönünde karar alındığını açıkladı. Bu yönde Fethiyespor'un, Cumartesi günü hazırlıklarına başlayacağı kaydedildi. 

PAYLAŞ

Türkiye Futbol Federasyonu, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarının 18 Temmuz 2020’den itibaren oynatılması yönünde karar alındığını açıkladı. Bu yönde Fethiyespor’un, Cumartesi günü hazırlıklarına başlayacağı kaydedildi. 

3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Fethiyespor, ligin ertelenmesinin ardından ilk maçını deplasmanda Kozanspor ile oynayacak. Şehir dışında bulunan futbolcuların Pazartesi günü döneceği öğrenildi. Kovid-19 testinden geçen futbolcuların, test sonuçlarına göre takıma katılacağı ifade edildi. 

Liglerin başlaması ile ilgili TFF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “TFF Yönetim Kurulu, bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gündemdeki konuları görüşmek üzere rutin Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirmiştir.
Toplantıda Yönetim Kurulu, gündem maddelerinden birisi olan Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarının tamamlanması konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, daha önce açıklandığı gibi bu iki ligin 18 Temmuz 2020'den itibaren oynatılması kararını vermiştir” denildi. 

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de kalan müsabakaların programı en kısa zamanda kamuoyuna duyurulacağı bildirildi. 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN