Fethiyespor'da futbolcular testten geçti

3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor'da futbolcular korona virüs testinden geçirildi. Fethiye'deki futbolcular ile Teknik Direktör Mesut Toros ve yardımcılarının yanı sıra kulüp çalışanları Kovid-19 testinden geçirilirken, sonuçların 24 saat sonra alınabileceği belirtildi.

PAYLAŞ

Gerçek Fethiye Gazetesi Muhabiri Erdoğan Karagöz'ün haberine göre; 3. Lig 2. Grup’ta karşılaşmaların oynanıp oynanmayacağı belirsizliği devam ederken, çalışmalarını Fethiye’de sürdüren; pandemi süresince ilçeden ayrılmayan futbolcular ve teknik kadro sabah saatlerinde Kovid-19 testinden geçirildi. Fethiye’deki 13 futbolcu ile Teknik Direktör Mesut Toros ve kulüp çalışanlarına İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden gelen ekipler tarafından test yapıldı. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, pandemi nedeniyle kulüp olarak tüm önlemleri aldıklarını belirterek; “Fethiye’de bulunan futbolcularımız, teknik kadromuz ve çalışanlarımız Kovid-19 testinden geçirildi. Şehir dışında bulunan ve en kısa sürede Fethiye’ye gelecek olan futbolcularımıza da geldikleri an test uygulanacaktır. Tesislerimizde maske, sosyal mesafe ve hijyene yoğun önem veriyoruz. Yapılan testlerin sonucu 24 saat içerisinde belli olacak” ifadelerini kullandı. 

 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN