Fethiyespor Ceyhan'a hazır

3.Lig 3. Grupta bulunan Fethiyespor, Ceyhanspor karşılaşmasına hazırlanıyor. Lider Fethiyespor'un 19, on yedinci sıradaki Ceyhanspor'un ise 3 puanı bulunuyor.

PAYLAŞ
Fethiyespor Ceyhan'a hazır
3.Lig 3. Grupta bulunan Fethiyespor, Ceyhanspor karşılaşmasına hazırlanıyor. Lider Fethiyespor'un 19, on yedinci sıradaki Ceyhanspor’un ise 3 puanı bulunuyor.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Fethiyespor liginde yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyor. Evinde Gümüşhanespor’u 4-2 yenen lacivert-beyazlılar deplasmanda oynanacak olan Ceyhanspor maçına hazırlanıyor. 3. Lig 3. Grupta bulunan Fethiyespor-Ceyhanspor 23 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da Adana Ceyhan’da mücadele edecek. 

İSTEDİĞİMİZİ ALMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Fethiyespor-Ceyhanspor maçından istedikleri sonucu almak için çalışmalarının devam ettiğini belirten Fethiyespor teknik direktör Selahaddin Dinçel, “Ceyhan deplasmanına Perşembe günü itibari ile hareket edeceğiz ve zor geçeceğini düşündüğümüz Ceyhan maçında istediğimizi almak için çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah istediğimiz sonucu alıp geriye döneriz. Berkin’in cezası var, Kadir’in de sakatlığı var şuanda 2 eksikle. Yolumuza devam ediyoruz. Başarılı olduğunuz zaman taraftarla aranızda ki bağ daha da güçleniyor. Sevgi gösterisi şeklinde taraftarın size bir teveccühü oluyor. Çok mutluyum bende onları çok seviyorum. Fethiyespor 12. adamla çok daha güçlü inşallah bu sezon tüm Türkiye’ye Fethiyespor’un 12. adamı kendisini takımı ile birlikte gösterecektir” şeklinde konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN