Fethiyespor avantaj sağlamak istiyor

3. Lig 2. Grupta ligi 58 puanla 3. Sırada tamamlayıp, playofftan 2. Lige yükselme mücadelesine çıkan Fethiyespor, ilk maçını deplasmanda Yomraspor ile oynayacak. 6 Mayıs Perşembe günü saat 16.00'da Yomra İlçe Stadında oynanacak maçın hazırlıklarını tamamlayan Fethiyespor, Trabzon'da maç saatini bekliyor. Teknik Direktör Enver Ataçocuğu 'playoff çeyrek müsabakasında avantajlı bir sonuçla dönmek istiyoruz. Tüm hesaplarımızı kazanmak üzere yaptık' dedi.  

PAYLAŞ

Fethiyespor, kaçırdığı şampiyonluğa palyoffta başarılı olup, ulaşmak istiyor. Çeyrek final ilk maçını Perşembe günü saat 16.00’da deplasmanda oynayacak olan Fethiyespor, avantajlı bir sonuç elde etmek için gitti. Teknik Direktör Enver Ataçocuğu yönetiminde hazırlıklarını tamamlayan lacivert-beyazlılarda, sakatlığı devam eden Anıl Gir ve Görkem ile kovit-19 olan Fatih kadroda yer almıyor. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcının yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Nacit Çatal, Nurkaya Gündoğdu ve Mustafa Akyürek’te kafile ile birlikte Trabzon’a gittiler. Yomraspor-Fethiyespor playoff maçını İstanbul bölgesinden Abdullah Buğra Taşkınsoy yönetecek olup, yardımcılıklarını aynı bölgeden Hasan Hüseyin Tetik ve Ferdi Karadoruk yapacak. Yomraspor’un maça Onur Bilgin, Şenol Özyurt, Oğuzhan Açıl, Muhammed Enes Doğan, Mehmet Can Köse, Ogün Özçiçek, Cihat Çakmak, Mesut Miraç Altıntaş, Doğukan Öksüz, Emre Adiloğlu, ve Hayri Mert Yomralıoğlu 11’i ile çıkması bekleniyor. Fethiyespor’un ise maça Serkan Demirol, Serhat Mutlu, Tahir Kurtuluş, Hayrullah Çelik, Sabri Turgut, Mert Özmen, Berkay Öztuvan, Cemal Şener, Murat Berkan Demir, Anıl Arıcıoğlu ve Yakup Alkan 11’i ile çıkması bekleniyor. 
Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, “ Arkadaşlarımızın motivasyonu üst düzeyde. Sakatlığı süren Görkem’in tedavisi devam ediyor. Anıl Gir’in sürpriz bir sakatlığı çıktı. Ameliyat olduğu dizinde bir ödem meydana geldi. Kontrol için gitti ve sezonu kapattığını öğrendik. Hepimiz çok üzgünüz. Ali Han karantina sürecini tamamladı. Fatih ise hastalığı nedeniyle kadroda yer alamayacak. Kutay’ın sakatlıktan dönmesi hepimizi sevindirdi. Yomraspor maçına en iyi şekilde hazırlanıp, avantajlı bir skorla dönmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.


 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN