Fethiye'nin Dev Adamları, 'Attığın Fidan Olsun' Dedi

Türkiye Basketbol Ligi takımları arasında başlayan 'Attığın Fidan Olsun' kampanyasına Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol takımından da önemli bir destek geldi.

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol tarafından organize edilen ‘Attığın fidan olsun’ kampanyası kapsamında fidanlar toprakla buluştu.  Fethiye’nin Dev adamları, Değirmenbaşı Mevkiinde yer alan Beşkaza Spor Salonu yanındaki araziye ‘Attığın Fidan Olsun’ kampanyası kapsamında fidan dikti. Fidan dikim etkinliğine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Kulübü Başkanı Selamettin Yılmaz, kulüp yöneticileri, basketbol oyuncuları, vatandaşlar ve basketbol severler destek verdi. 


KÜÇÜK BÜTÇEYLE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTILAR
Fidan dikim etkinliği sonrasında gazetecilere açıklama yapan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan bu organizasyon Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı tarafından Fethiye’de devam ediyor. Basketbolcu arkadaşlarımız ve STK’lar ile birlikte bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Bu basketbola ilgiyi çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla yapılan bir proje. Fethiye’de her geçen gün basketbola olan ilginin arttığını görmekten çok mutlu olduğumuz ifade etmek istiyorum. Küçücük bütçelerle burada nelerin yaratılabileceğini basketbol takımımız ve yönetimdeki değerli arkadaşlarımız gösteriyorlar. Şuan itibariyle ligde zirvedeyiz. Sezon sonunda şampiyon olduğumuz takdirde Süper Lig’de yine buradaki coşkulu taraftarımızla birlikte ve bizler belediye olarak takımımıza destek olmaya devam edeceğiz. Fethiye’de yaşayan tüm sporseverlerimizi 11 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’daki maçımıza davet ediyorum. Buradaki coşkuyla alamayacağımız maç yok. Takımımıza emin adımla gittiği, başarı dolu sezonun sonunu kupayla taçlandırması diliyorum” ifadelerini kullandı. 


YILMAZ, “FİDANLARIN GELECEĞİ KUPALARLA TAÇLANSIN”
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Kulübü Başkanı Selamettin Yılmaz, “‘Attığın basket fidan olsun’ Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan bir kampanyaydı. Bizde bugün farkındalık yaratmak için  devam ettirdik. Hayırlı olsun ve fidanların geleceği kupalarla taçlansın” dedi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN