FETHİYELİ ESNAFLARDAN MEHMET BİLDİRCİ'Yİ KAYBETTİK

Fethiye'nin en eski esnaflarından olan Mehmet Bildirici 81 yaşında vefat etti. Kalp yetmezliği nedeniyle vefat eden evli üç çocuk babası Mehmet Bildirici Ticaret Odası Meclisi, Demokrat Parti, Adalet Partisi ve DYP Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuştu.

PAYLAŞ
FETHİYELİ ESNAFLARDAN MEHMET BİLDİRCİ'Yİ KAYBETTİK
Fethiye’nin en eski esnaflarından olan Mehmet Bildirici 81 yaşında vefat etti. Kalp yetmezliği nedeniyle vefat eden evli üç çocuk babası Mehmet Bildirici Ticaret Odası Meclisi, Demokrat Parti, Adalet Partisi ve DYP Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuştu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Fethiye’nin en eski esnaflarından olan Mehmet Bildirici 81 yaşında vefat etti. Kalp yetmezliği nedeniyle vefat eden evli üç çocuk babası Mehmet Bildirici Ticaret Odası Meclisi, Demokrat Parti, Adalet Partisi ve DYP Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuştu. Ak Parti’ye geçen ve DYP’de İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan Ufuk Bildirici’nin babası olan Mehmet Bildirici’nin Fethiye merkez yeni camiindeki cenaze namazına 21 ve 22 dönem Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Muğla eski milletvekili Mustafa Dedeoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Atınç Koylu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu, Skal Kulüp Başkanı Süleyman Kaya, İl Genel Meclisi üyeleri Osman Otgöz, Alper Çalıkoğlu ve Hüseyin Turhan da katıldı. Mehmet Bildirici’nin cenazesi kılınan namazın ardından Fethiye eski şehir mezarlığında dualarla toprağa verildi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN