Fethiye'de Sürücüler Bilgilendirildi

Fethiye'de 2-8 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında trafik polisleri sürücüleri maske takmak ve trafik kurallarına uyması yönünde uyarırken bilgilendirici broşürler de dağıttı.

PAYLAŞ

Fethiye’de 2-8 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında trafik polisleri sürücüleri maske takmak ve trafik kurallarına uyması yönünde uyarırken bilgilendirici broşürler de dağıttı.
Fethiye’de 2-8 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Trafik Tescil Ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, sürücüleri bilgilendirmeyi sürdürdü. Korona virüs tedbirleri kapsamında maske takmayan sürücüler maske takması yönünde uyarılırken sürücülerden trafik kurallarına uyulması istendi. 
Atatürk Caddesi üzerinde uygulama noktası kuran ekipler, toplu taşıma araçları ile otomobilleri durdurarak bilgilendirme yaptı. Arabaları tek tek durdurarak bilgilendirici broşürler dağıtan ekipler, emniyet kemeri, aşırı hız ile korona virüs dolayısıyla maske kullanımı ve sosyal mesafe konusunda vatandaşları uyardı. Ekipler, toplu taşıma araçlarına binen yolcu sayısına ve maske kullanımına da baktı. 
Öte yandan Fethiye’de duraklara ve reklam panolarına sürücülerin trafik kurallarına uyması amacıyla bilgilendirici broşürler asıldı. 


 

Hülya Kulalı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN