Fethiye'de Polis Ekiplerine Sürpriz Kutlama 

Fethiye'de hizmet veren Karacabey Kasap Restoran ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Muğla İl Başkanlığı işbirliğinde 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü dolayısıyla emniyet mensuplarına sürpriz bir kutlama gerçekleştirildi. Restoranda bir olay olduğu öne sürülerek ekiplere haber verilirken, işletmeye gelen polisler pasta sürprizi ile karşılaştı.

PAYLAŞ

Dost Gazetesinden Fatih Dereli'nin haberine göre;

Fethiye’de hizmet veren Karacabey Kasap Restoran ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Muğla İl Başkanlığı işbirliğinde; 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yıl dönümü dolayısıyla emniyet mensuplarına sürpriz bir kutlama gerçekleştirildi. Restoranda bir olay olduğu öne sürülerek ekiplere haber verilirken, işletmeye gelen polisler; pasta sürprizi ile karşılaştı.

Anadolu Aslanları İşadamları (ASKON) Muğla İl Başkanı Efnan Mercan ve Karacabey Kasap Restoran Sahibi Murat Karacabey tarafından düzenlenen organizasyonda; polis ekiplerine ihbar olduğu bildirilerek, restorana çağrıldı. Kısa bir süre içinde işletmeye gelen polisler, geldikleri zaman pasta sürprizi ile karşılaştılar. Bu anlamlı günde tatlı bir sürpriz ile karşılaşan polis ekipleri, şaşkınlığını gizleyemedi. 

ASKON Muğla İl Başkanı Efnan Mercan yaptığı açıklamada, “Canımızı, malımızı emanet ettiğimiz polislerimize, bu yoğun şartlarda çalıştıkları için; moral olması amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik. Polis ekiplerimize çok teşekkür ediyoruz. Özverili çalışmaları ile 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yıl dönümü kutluyoruz” ifadelerini kullandı. 


    

 


 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Ali | 11 Nisan 2020 11:36

    Reklamlar

BUNLARA DA BAKIN