Fethiye'de Minik Öğrencilerden Sıfır Atık Projesine Şapkalı Destek

Fethiye'nin eğitimde öncü kurumlarından olan, Fethiye Birey Eğitim Kurumları Okulları,anasınıfı ve ilkokul öğrencileri geçtiğimiz günlerde şapka tasarım yarışması düzenledi.Öğrenciler, evde aileleriyle birlikte tasarladıkları birbirinden güzel şapkalarla Birey Eğitim Kurumları Anasınıfı çok amaçlı salonunda bir şapka partisi gerçekleştirdi. Her sınıf öğrencileri kırmızı halıda yürüyerek şapkalarını velilerle buluşturdu. Tasarım şapkalarını takarak rengârenk görüntüler sergileyen Birey'li minikler eğlenceli bir gün yaşadı.

PAYLAŞ

Birey Eğitim Kurumları İlkokul sınıf öğretmeni Gamze Sayar, ''Öğrencilerimizin evde aileleriyle birlikte hazırlamış oldukları birbirinden farklı tasarım şapkalarla onların hayal dünyalarını zenginleştirmeyi ve yaratıcılık güçlerini artırmayı hedefledik.Bu kapsamda öğrencilerimiz atık malzemeleri kullanarak çok farklı ürünler ortaya çıkardılar.Öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum ''dedi.
Birey Eğitim Kurumları İlkokul öğretmenler Zümre Başkanı Kübra Özdemir ise,''Bugün burada,Gamze Öğretmenimizin organize etmiş olduğu etkinliğe katılım gösteren anasınıfı ve ilkokul öğretmenlerimize,ailelerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.Düzenlenen bu etkinlikteki esas hedefimiz, ülkemizde sürdürülen Sıfır Atık Projesi kapsamında öğrencilerimize öncelikle artık malzemeleri kullanmaları ve bu doğrultuda tasarruf bilinci kazanmalarını sağlamak olmuştur ''ifadelerini kullandı.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN