FETHİYE'DE 15 YIL ÖNCE ÖLEN BEBEĞİN MEZARI AÇILDI

Fethiye ilçesinde 2,5 aylık bebeğini defin belgesi ve doktor raporu almadan gömen ve daha sonra otopsi için bebeğinin mezarı açmak zorunda kalan O.S.'nin ölen ilk çocuğunun mezarı da açıldı. Fethiye Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile Kıllı'nın 15 yıl önce ölen ve yine kimliği bulunmayan 2,5 aylık bebeğinin mezarı açıldı.

PAYLAŞ
FETHİYE'DE 15 YIL ÖNCE ÖLEN BEBEĞİN MEZARI AÇILDI
Fethiye ilçesinde 2,5 aylık bebeğini defin belgesi ve doktor raporu almadan gömen ve daha sonra otopsi için bebeğinin mezarı açmak zorunda kalan O.S.’nin ölen ilk çocuğunun mezarı da açıldı. Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile Kıllı’nın 15 yıl önce ölen ve yine kimliği bulunmayan 2,5 aylık bebeğinin mezarı açıldı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Fethiye ilçesinde 2,5 aylık bebeğini defin belgesi ve doktor raporu almadan gömen ve daha sonra otopsi için bebeğinin mezarı açmak zorunda kalan O.S.’nin ölen ilk çocuğunun mezarı da açıldı. Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile Kıllı’nın 15 yıl önce ölen ve yine kimliği bulunmayan 2,5 aylık bebeğinin mezarı açıldı. Fethiye’nin Kemer Beldesi Seydiler Köyü Toplar Mahallesi'nde yaşayan Osman Kıllı’nın ikinci eşi S.Ü.’den olan 2.5 aylık bebekleri Songül, 10 gün önce hayatını kaybetmiş ve babası tarafından defnedilmişti. Kimliği dahi çıkartılmayan Songül bebeğin defin evrakları olmadan gömülmesi üzerine Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile 2,5 aylık bebeğin mezarı otopsi için açılmıştı. Olayın üzerinden 10 gün geçtikten sonra savcılık verdiği yeni kararla Osman Kıllı’nın 15 yıl önce ölen ilk çocuğunun da mezarının açılmasına karar verdi. Kararın alınmasının ardından Kıllı’nın ilk eşi N.K.’dan olan ve 2,5 aylıkken hayatını kaybeden bebeklerinin mezarı açıldı. Mezardan küçük çocuğun kemikleri alınırken, incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN