Fethiye'ye yeni spor tesisleri kazandırılacak 

Muğla Valisi Orhan Tavlı, geçtiğimiz günlerde Fethiye'de yapımı devam Gençlik Merkezi'nde incelemelerde bulunmuştu. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, 3 ay içinde Gençlik Merkezi'mi gençlerin hizmetine sunmayı hedeflediklerini söyledi. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye’deki spor tesislerinin bakım onarımının yanı sıra yeni tesisler kazandırmak için çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman; Fethiye’ye kapalı yüzme havuzu ve tenis kortlarının kazandırılması adına çalışmaların sürdüğünü belirtti. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, gençlere ve spora büyük önem verdiklerini dile getirdi. 

3 AY İÇERİSİNDE TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada, “2 yıldır Gençlik Merkezi’nin eksikliklerinin giderilmesi adına çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Bakanlığımız tarafından merkezimizin eksikliklerin tamamlanması için çalışmalar tamamlandı. Gerekli işlemler yapıldı ve ilgili firmaya teslim edildi. Firma tarafından çalışmalar sürdürülüyor. Hedefimiz 3 ay içinde Gençlik Merkezimizi, gençlerimizin hizmetine sunmak. Demirbaş malzeme ve personel temini konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fethiye’de bin 350 kişilik öğrenci yurdunun da yüzde 50’si tamamlanmış durumda. Hedefimiz yılsonuna kadar yurdumuzu da tamamlayıp, gençlerimizin hizmetine sunulması. Fethiye’de spor tesislerinin bakım ve onarımı, yeni tesislerin kazandırılması; özellikle kapalı yüzme havuzu projemiz devam ediyor. Tenis kortları ile ilgili bir çalışmamız var. Fethiye’de takımlarımız da gayet başarılı. Fethiye’nin sporda hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. 

EKSİKLİKLERİ YERİNDE GÖRÜYORUZ 
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamasında, “Gençlik Merkezimiz ve Esenköy Futbol Sahası kısa bir süre içerisinde tamamlanacak. Öte yandan Fethiye’ye kapalı yüzme havuzu ve tenis kortlarının kazandırılması için istişarelerimiz devam ediyor. Gençlerimize büyük önem veriyoruz. Bildiğiniz gibi Fethiye’de spor büyük bir öneme sahip… Takımlarımızın maçlarını da yerinde takip edip, eksiklikleri görüyoruz. Bunların giderilmesi adına gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN