Fethiye Ülkü Ocaklarından Ziyaretler

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Salman Yellice ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan'ı ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
Fethiye Ülkü Ocaklarından Ziyaretler
Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Salman Yellice ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı ziyaret ettiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanlığını bayrağını devralan Başkan Salman Yellice ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret edip, eğitim ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Başkan Yellice, Bayrak, vatan, millet aşkıyla her eğitim faaliyetine destek olduğu için Kaymakam Fırat’a teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Kaymakam Fırat ise Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanlığına teşekkür etti. 
Ardından Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı ziyaret eden Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanlığı Fethiye’nin asayişini sağlayan kolluk kuvvetlerine teşekkür edip, samimi bir ortamda sohbet ettiler. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN