Fethiye Ülkü Ocakları'ndan lokma hayrı

Fethiye Ülkü Ocakları Başkanlığı, tüm şehitlerimiz için lokma döktürdü. Fethiye Yeni Cami önünde Cuma namazı çıkışında vatandaşlara dağıtılan lokmadan yiyenler, başta ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere tüm şehitlerin ruhuna dualarda bulundular.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye Ülkü Ocakları, 6 yıl önce terör örgütü tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu nezdinde tüm şehitlerin ruhuna lokma döktürdü. Şehitlerin unutulmaması adına Fethiye Yeni Cami önünde Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan önderliğinde düzenlenen organizasyona vatandaşların ve ocak üyelerinin yanı sıra; Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Mhp Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç katıldı. 
BİZİM DE KATKIMIZ OLSUN
Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, yaptığı açıklamada “Bugün şehitler anısına ülkü ocakları başkanlığı lokma döktürüyor. Bizim de katkımız olsun diye ziyaret ettik. Allah kabul etsin” dedi. 
HASSAS DAVRANMIŞLAR
Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ise “Ülkü Ocakları her zaman olduğu gibi bu konuda da hassas davranmışlar. Cuma çıkışında camimizin bahçesinde lokma ikramında bulunuyorlar. Allah kabul etsin, şehitlerimizin ruhuna varsın inşallah” diye konuşurken Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete de İncirköy’de düzenlenen aromatik bitki dağıtım töreninden gelip lokma hayrına katıldıklarını belirtti.
HAYRA ORTAK OLMAK İSTEDİK
Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete yaptığı açıklamada “Tarım İl Müdürlüğümüzün organize ettiği bir törene katıldık. Aromatik bitkilerin ekildiği bir törendi. Özellikle tarımın yapılmasın zor olduğu bölgelerde aromatik bitkiler konusunda ciddi başarı elde ediliyor, verim alınabiliyor. Böyle bir bölgede aromatik bitkileri ekip vazifemizi yerine getirdik. Cami çıkışında Ülkü Ocakları Derneği’nin lokma dağıtımı vardı. Biz de hayra ortak olmaya geldik” diye konuştu. 
DEVAM EDECEĞİZ
Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan ise katılan herkese teşekkür ederek “20 Şubat 2015 tarihinde bildiğiniz gibi Ege Üniversitesi’nde bölücü terör örgütü mensuplarınca Tarih Bölümü öğrencisi ülkücü kardeşimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu, vahşice katledilip şehit edilmişti. Biz her sene 20 Şubat’ta başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere bütün ülkücü şehitlerimiz ve bütün şehitlerimiz hayrına lokma döktürüyorduk. Lakin bu sene sokağa çıkma yasaklarının denk gelmesinden dolayı bunu 19 Şubat’ta gerçekleştirdik. Bu vesileyle buraya gelen, el açıp dua eden bütün herkese çok teşekkür ediyorum. Allah bize ömür verdiği sürece biz bütün şehitlerimizin isimlerini yaşatmaya gücümüz yettiğince devam edeceğiz. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Her zaman kalbimizde, gönlümüzde yerleri ayrı. Onlara minnettarız, Allah şahadetlerini kabul etsin” dedi.
ÇOK ŞEHİT VERDİK
Mhp Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç da “Ülkü Ocaklarımızın tertip ettiği ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun lokma ikramını Allah kabul etsin. Bu ülke, bu devlet çok şehit verdi. Çok ülkücü şehit verdi. Gücümüz yettiğince ülkücü şehitlerimizi yaşatmaya devam edeceğiz. İsimlerini her yerde yazdırmaya devam edeceğiz. Fethiye Ülkü Ocakları Başkanıma böyle bir organizasyonu düzenlediği için çok teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin” şeklinde konuştu. (GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN