Fethiye, Türkiye'nin İlk Sanal Turizm Fuarı'na hazır

COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl dijital ortamda 25-27 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Travel Turkey Dijital İzmir Fuarı'nda Fethiye de yerini aldı. Türkiye'de turizm sektörünün ilk sanal fuarında etkili şekilde tanıtılacak Fethiye'nin reklam ve tanıtım giderlerini Fethiye Belediyesi ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) üstlendi.

PAYLAŞ
Fethiye, Türkiye'nin İlk Sanal Turizm Fuarı'na hazır
COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl dijital ortamda 25-27 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Travel Turkey Dijital İzmir Fuarı’nda Fethiye de yerini aldı. Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarında etkili şekilde tanıtılacak Fethiye’nin reklam ve tanıtım giderlerini Fethiye Belediyesi ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) üstlendi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TURSAB Fuarcılık AŞ işbirliği ile bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, küresel salgın koşulları nedeniyle dijital platformda gerçekleştirilecek. İZFAŞ’ın dijital altyapısıyla sadece sanal ortamda 25-27 Şubat 2021 tarihlerindeki 14.Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’nda yerini alan Fethiye etkili şekilde tanıtılacak.
Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak 14.Travel Turkey İzmir Digital Fuarı, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini aynı ortamda buluşturacak. Salgın ortamında turizm sektöründen gelen talebe istinaden dijital platformda paydaşların bir araya gelmesini sağlayacak fuar, Türkiye’de turizm fuarları açısından yeni bir dönemi başlatacak. Böylece dünya çapındaki dijital fuarlar arasındaki yerini alacak 14. Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’nda Fethiye’nin reklam ve stant giderlerini Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) ile Fethiye Belediyesi karşılıyor. Fethiye’nin etkili tanıtımı için aylar öncesinden hazırlıklarını yapan Fethiye Belediyesi ve FTSO, Fethiye Turizm Konseyi’nde alınan kararlar doğrultusunda fuar standını dijital reklam panoları ve muhteşem Fethiye görselleriyle donattı.
Alim Karaca, “Çok iyi hazırlandık”
Fethiye turizmine katkı sağlayacak her türlü projede her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirten Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Turizm fuarları bölgemiz destinasyonu için önemli bir yere sahip. Pandemi sürecinden dolayı Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarına Belediyemiz ve FTSO işbirliğinde giriyoruz. Dijital fuarın reklam ve stant giderlerini Belediyemiz ve FTSO karşıladı. Fethiye’mizin en iyi şekilde tanıtılması için ekip arkadaşlarımız oldukça yoğun bir şekilde çalıştı. 14. Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’nda standımızı Fethiye’mizin muhteşem görselleriyle hazırladık.  Fethiyeli yurttaşlarımızı ve Fethiye’mizi takip etmek isteyen tüm vatandaşlarımızı https://ttidigital.izfas.com.tr adresinden gezilebilecek dijital fuarda Hol A4-4 Nolu Fethiye standına bekliyorum” dedi.
Çıralı, Fethiyelileri davet etti 
Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak 14.Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’nda Fethiye ve Seydikemer bölgesinin en iyi ve en etkili şekilde tanıtılması için Fethiye turizm paydaşlarıyla birlikte hazırlandıklarını belirten FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, alternatif turizm seçenekleriyle bölgedeki turizm çeşitliliğini ön plana çıkararak turizmin 12 aya yayılmasına hedefine uygun tanıtım çalışmaları yaptıklarını söyledi. Çıralı, tüm Fethiyelileri ve Fethiye sevdalılarını https://ttidigital.izfas.com.tr adresinden gezilebilecek dijital fuarda Hol A4-4 Nolu Fethiye standına davet etti.
Dünyanın dört bir yanından katılımın olacağı 14.Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’nda katılımcılar platform üzerinden randevu oluşturup görüntülü B2B görüşmeler sağlayıp yeni iş bağlantıları kurabilecek.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN