FETHİYE STORE TÖRENLE AÇILDI

Fethiye'de Fethiyespor ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basketbol takımının lisanslı ürünlerinin satılacağı Fethiye Store törenle hizmete girdi. Açılış töreninde her iki takım formasından ilk alışverişi Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı yaptı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye’de Fethiyespor ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basketbol takımının lisanslı ürünlerinin satılacağı Fethiye Store törenle hizmete girdi. Atatürk Caddesi üzerinde Fethiyespor Otopark yanındaki Fethiye Store’de lacivert-beyazlı Fethiyespor’un lisanlı ürünleri ile Süper Lig’de mücadele eden  Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basketbol takımının yeni ürünleri satışa çıktı. Özel Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastenesi’nin sponsorluğunu yaptığı, Fethiyespor ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basketbol takımı ürünleri taraftarlara bu noktadan satılacak olup, takımların kombine kartları da Fethiye Store’den satılacak. Fethiye Store’nin açılış törenine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kulüp Başkanı İzzet Durak, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Fethiye Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf  ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Sabit Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve bazı belediye meclis üyeleri ile futbol ve basketbol takımlarının taraftarları da katıldı. 
Törenin açılış kurdelası, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kulüp Başkanı İzzet Durak, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Fethiye Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu tarafından hayırlı uğurlu olsun dilekleri ile kesilirken törenin ardından mağazadaki ürünlerin tanıtımı yapıldı. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, her iki takımın formasından birer forma satın alarak ilk alışverişi yaptı. Törene katılanlar forma ve ürünlerden satın alırken Fethiye Store’de kombine kartlarının da satıldığı öğrenildi.
GURUR DUYUYORUZ
Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Fethiye Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu yaptığı konuşmada, “Bu güzel yerimizin açılışına davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Sponsoru olmaktan gurur duyduğumuz, Fethiye’mizin değerli kulüplerine sahip çıkmaktan gurur duyuyorum. Açılışın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
TEKRAR CANLANDIRILDI
Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun Belediye Başkanı ve esnaf hastanesi önderlik yaptı. Burayı 1,5 senedir faaliyetlerini durdurmuştuk. Buraya ayıracak 1 dakika vaktimiz yoktu. Burayı tekrar canlandırdık. Fethiyespor ve Lokman Hekim Basketbol takımına destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
TARAFTARLARIN İLGİSİNİ BEKLİYORUZ
İzzet Durak, “Birkaç sene önce Fethiyespor’umuzun katkısıyla açılan mağazamız uzun zamandır kapalıydı. Lokman Hekim Esnaf Hastanesinin katkılarıyla tekrardan faaliyete geçiriyoruz. Büyük eksikliğini hissetimiz mağazamız, Süper Lig’e çıkan basket ve futbol takımımız için hayırlı olsun. Umut ediyoruz taraftarlarımızda ilgi gösterecektir” dedi.
BURHANLI DÖNEMLER BİTTİ
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Bugün mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Fethiye ilkleri başarmaya devam ediyor. Bir zamanlar Fenerbahçe’yi yenerek tarih yazan yönetimdeki arkadaşlarımız burada. Biliyorsunuz Fethiyespor, Fenerbahçe’yi kupada elemişti. Tarihte ilk defa yönetime çıkan yazan basketbol takımı ve yönetimi de burada. Göreve geldiğimiz günden beri bazı gurupların sürekli saldırılarına uğruyoruz. Maalesef bazı arkadaşlar Fethiye’nin birlik beraberliğinden rahatsızlar. Oda ve dernek başkanlarımızla bir bütün olduk. En son sizde biliyorsunuz, EMİT fuarında farklı siyasi görüşteki bütün dostlarımızla birlikte beraber olarak EMİT’te en iyi destinasyon ödülünü aldık. Yine ödüller almaya devam ediyoruz. Bizler Fethiye’ye hizmet için gelmiş insanlar olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaya kararlıyız. Bazı karanlık medyalar bizlerle ilgili yalan haberler yapmaya devam ediyor. Ne yaparlarsa yapsınlar biz hizmete devam edeceğiz ve bölgemizde başarılı olacağız. Sessiz çoğunluk denen seçmen kitlesi üzerinde asla başarılı olamıyorlar. Yapılan bütün kamuoyu araştırılmalarında 63.1 ile Türkiye’de ilk 10’a girdik. 41 mahallemize eşit hizmetler yaparak yolumuza devam edeceğiz. Oda başkanları ve STK’lar ile daha başarılı olacağız. Bugün birlik ve beraberlik örneği gösteren herkese teşekkür ediyorum. Fethiyespor’un ne kadar borcu olduğunu ve batık bir takım teslim aldığımızı herkes biliyor. Ama şimdi bu buhranlı dönemler bitti ve takımımız zirvede. Basketbol takımımızı Beşiktaş ve Galatasaray gibi büyük takımları yenerek büyük başarı gösterdi” diye konuştu.  
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN