Fethiye standına büyük ilgi oldu

İzmir'de önceki gün kapılarını açan 7 aralık cumartesi günü sona erecek 13. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresinde Fethiye standına büyük ilgi oldu. Fethiye'deki turizm paydaşları ve Fethiye Belediyesinin destekleri ile açılan stantta Fethiye 'Her Mevsim Fethiye' sloganıyla tanıtıldı.

PAYLAŞ

Dev ekranda Fethiye’nin tarihi ve turistik yöreleri tanıtılırken yamaç paraşütü simülasyonu ilgi ile izlendi. Fethiye standın da yapılan kokteyle de profesyonel turizmciler ile yerli ve yabancı tur operatörleri büyük ilgi gösterdi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın da yer aldığı kokteyle Fethiye’nin sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri de katılıp büyük canlılık sağladı.
Turizm sektörünün tüm kollarını Fuar İzmir’de bir araya getirmek için start alan 13. Travel Turkey İzmir Fuarı kapılarını açarken Dünya’yı İzmir’de buluşturan Travel Turkey İzmir Fuarına 43 farklı ülkeden ve 36 ilden gelen bin 300’e yakın firma katılırken Fethiye’de açtığı stant ile tanıtıldı.
Türkiye’nin çeşitli destinasyonları ile Dünya’nın farklı coğrafyalarını bir araya getirerek turizm sektörüne katkı sağlanmanın hedeflendiği fuarda, Muğla ve ilçeleri yerlerini aldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün fuarın ilk gününe katılarak tüm stantları gezdi. Fuarın ilk günü Turkey Turizm Fuarı – 2020 Muğla Turizmi resepsiyonuna ev sahipliği yapacak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Türkiye’nin 2019 yılında turizm verilerinin yükselişte olduğunu söyledi ve 13.Travel Turkey Fuarı’nın sektörün en önemli temsilcilerini bir araya getirmesi açısından çok önemli bir rol üstlendiğini belirtti. 
Fuarda Muğla Büyükşehir Belediyesi resepsiyon düzenliyor
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en önemli turizm fuarı “Travel Turkey İzmir” fuarında sektörün önde gelenlerini ağırlayacağı resepsiyon düzenliyor. 13. kez dünya turizmine kapılarını açan fuarda en önemli rolü üstlenecek olan Muğla Büyükşehir Belediyesi, turizmin önemli temsilcilerini bir araya getirerek, “Travel Turkey Turizm Fuarı – 2020 Muğla Turizmi” konulu resepsiyon düzenliyor. Saat 20.30’da gerçekleşecek olan resepsiyona, İzmir ve Muğla ilçe belediye başkanları, İl kültür ve turizm il müdürleri, ticaret ve deniz odaları başkanları ve sektör temsilcilerinin katılacağı öğrenildi. Resepsiyonda turizmin dünü, bugünü ve gelecekteki potansiyel durumu değerlendirilecek.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN