Fethiye'nin Sultanları Muratpaşa'yı ağırlayacak

Sezon hazırlıklarına 3 Ağustos Salı günü Fethiye Beşkaza Spor Salonu'nda açan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü yeni sezona iddialı giriyor. Fethiye'nin Sultanları ilk hafta karşılaşmasında, 10 Ekim Pazar günü Antalya temsilcisi Muratpaşa Belediyespor'u ağırlayacak.

PAYLAŞ
Fethiye'nin Sultanları Muratpaşa'yı ağırlayacak
Sezon hazırlıklarına 3 Ağustos Salı günü Fethiye Beşkaza Spor Salonu’nda açan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü yeni sezona iddialı giriyor. Fethiye’nin Sultanları ilk hafta karşılaşmasında, 10 Ekim Pazar günü Antalya temsilcisi Muratpaşa Belediyespor’u ağırlayacak.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Başkanı İbrahim Erdem, sezon öncesinde Rota Koleji Spor Kulübü’nde başarıları ile adından söz ettiren Alper Kemal Kaygusuz’a takımı emanet etti. Hemen ardından kadrosuna Rota Koleji Spor Kulübü’nden smaçörler Selin Azra Çimen ve Şafak Karvan, pasör Meltem Coşkun, orta oyuncu Buse Gül ve libero Ceren Özmergen’i renklerine bağladı. Fethiye’nin Sultanları daha sonra pasör İpek Karayel, orta oyuncu Dilara Aydın ve smaçör Buse Karadan ile anlaşma sağladı. Geçtiğimiz sezon şampiyon olan kadrosundan orta oyuncu Tuğba Kınalı, pasör çaprazı Gülem Altay ve libero Neslihan Çengeltepe ile tekrar anlaşan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, iki yabancı hakkından birini de Amerikalı smaçör Jeane Mea Horton’dan yana kullandı. Bahçeşehir Koleji yöneticileri, teknik ekibi ve oyuncuları tüm Muğla ve Fethiye halkını, voleybol sevenleri ve voleybola gönül vermiş herkesi yeni sezonda salona bekliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN