Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği'nden Başkan Otgöz'e Ziyaret

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimi, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimi, yangın felaketinin ardından Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. 
Türkiye’de yaşanılan yangın felaketini üzüntüyle takip ettiklerini dile getiren Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, böyle büyüklükte bir felaketin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Dernek Başkanı Ünal, derneğin çalışmaları ve yürütülen faaliyetler hakkında da Başkan Otgöz’e bilgi verdi. 
“KAPILARIMIZ HER ZAMAN AÇIK”
Ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Otgöz; “Şehit ailelerimize ve gazilerimize kapılarımız her zaman açıktır. Nazik ziyaretlerinden dolayı Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimine teşekkür ederim” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN