FETHİYE KAYMAKAMINDAN ZİYARETLER

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken Fırat, fırsat buldukça iade-i ziyaretler de yapıyor. Kaymakam Fırat, bu ziyaretlerle Fethiye'yi çok iyi tanımakta olduğunu ifade etti.

PAYLAŞ

Kaymakam Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında Dağların Sultanları ve Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu Lideri Mihriban Arslan ve ekibine ziyarette bulundu. Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü Salonu girişinde Kaymakam Eyüp Fırat’ı karşılayan Arslan ve arkadaşları, pandemi nedeniyle ara verdikleri etkinlikler ve düşündükleri projeleri konuştular. Fethiye’nin Kadın Efeleri olarak da bilinen Dağların Sultanları, Kaymakam Eyüp Fırat’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kaymakam Fırat, Göcek Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Onur Ugan, Göcek Yardımseverler Derneği Başkanı Leyla Sarı ve Göcek Doğa ve Hayvan Dostları Derneği Başkanı Gülder Ersaka ile dernek üyelerini makamında kabul etti.  Kaymakam Fırat’a görevinde başarılar dileyen Göcek Dernek başkanları, turistik merkezin sorunlarını da ilettiler.

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Fethiye Kampüsü Kurucusu Doğan Gökçe, Halil Dirmilli ve Okul Müdürü Handan Şahintaş da Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaret ederken Çatalarık Güzelleştirme, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erkan Zorbaş ve Yönetim Kurulu ile Çatalarık Muhtarı Ramazan Zorbaş ve azaları, Tes-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik, Özel Birey Okulları Müdürü Çağla Küçükbenli de Fırat’a ziyarette bulundu. Kaymakam Fırat, ziyaretlere teşekkür etti.

İADE-İ ZİYARET

Ayrıca Kaymakam Eyüp Fırat, Türk Kızılay Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Burhanettin Tuna’ya iade-i ziyarette bulundu. Başkan Tuna tarafından karşılanan Kaymakam Fırat, dernek üyeleriyle sohbet ederek derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Eyüp Fırat, Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatmagül YUR'a, Fethiye Final Kurs Merkezi Müdürü Kemal Baştuğ'a ve Özel Ata Okulları yöneticisi İsmail Türk ile Okul Müdürü Gülçin Baysal’a ziyarette bulunup çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN