Fethiye İlçe Müftüsü Oktay 'FRT TV, pandemide sesimizi duyurdu'

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Fethiye İlçe Müftülüğüne ziyarette bulundu.

PAYLAŞ

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener beraberinde SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ile Fethiye İlçe Müftüsü Kamil Oktay'ı ziyaret etti.
Fethiye İlçe Müftülüğü'nün FRT TV Ekranlarında Her Perşembe Akşamı yayınlanan Sohbet Vakti Programına katkılarından dolayı teşekkürlerini sunan Seda Köktener; "SED Medya olarak Fethiye Müftülüğü'ne iade-i ziyarette bulunduk. Kendileri ve hocalarımızın FRT TV'deki  yaptıkları programdan dolayı hem teşekkür edelim dedik hem de güzel bilgiler veriyorlar. Hep sahipleniyorlar, dirsek temasında bulunduğumuz bir kurum. Bu anlamda bir teşekkür ziyareti yapmak istedik. Bizi ağırladıkları için teşekkür ederim" diye konuştu.
TV yayınından sonra gazetede köşe yazıları ile okurlarla buluşacaklarını duyuran Müftü Kamil Oktay; "Öncelikle SED Medya’ya Müftülüğümüze hoş geldiniz diyorum. Pandemi döneminde insanlarla sohbet edemediğimiz durumlarda bizlere hem televizyonlarını hem de radyolarını açmış oldular. Hocalarımız, konusunda uzman arkadaşlarımız gerekli dini bilgilendirmeleri yapıyorlar. İnşallah bundan sonraki hizmetlerimiz  yazılı olarak da devam edecek. Şimdi kendileriyle de konuştuk bir köşe yazısını Fethiye Müftülüğü'müz adına hocalarımız ve bizler yazmış olacağız. Ben tekrar kendilerine hem ziyaretlerinden dolayı hem de bizim kuruma vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Emrullah Gök

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN