Fethiye Gazeteciler Derneği Kahvaltıda Buluştu

Fethiye Gazeteciler Derneği üyeleri kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş, 'Dernek üyelerimizle baş başa bir kahvaltı yapalım istedik' dedi.

PAYLAŞ
Fethiye Gazeteciler Derneği Kahvaltıda Buluştu
Fethiye Gazeteciler Derneği üyeleri kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş, “Dernek üyelerimizle baş başa bir kahvaltı yapalım istedik” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Korona virüsü salgını nedeniyle uzun zamandır bir araya gelemeyen dernek üyeleri düzenlenen kahvaltı organizasyonunda buluştu. Fethiye Gazeteciler Derneği üyelerinin tanışması ve kaynaşması adına Zirve Restoran’da düzenlenen kahvaltı etkinliğinde basın mensupları sohbet edip, gündem değerlendirmesinde bulundu. Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş yaptığı konuşmada, “Fethiye Gazeteciler Derneği olarak araya pandemi dönemi girdiği için uzun bir süre etkinlik yapamadık. Sadece dernek üyelerimizle baş başa bir kahvaltı yapalım istedik. Birlikte sohbet edip, gündemi değerlendirdik. Derneğimizde tanışmayanlar vardı. Onlarında tanışıp, kaynaşması adına güzel bir kahvaltı etkinliği düzenlemiş olduk” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN