Fethiye Deva Ailesi büyüyor

Fethiye Deva Partisi İlçe Başkanlığı Fethiye genelinde üye kayıt çalışmalarına hız verdi. Partilerine ilginin her geçen gün arttığını ifade eden İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç 'Tüm vatandaşlarımızı Deva Partisi'ne davet ediyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Fethiye Deva Ailesi büyüyor
Fethiye Deva Partisi İlçe Başkanlığı Fethiye genelinde üye kayıt çalışmalarına hız verdi. Partilerine ilginin her geçen gün arttığını ifade eden İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç “Tüm vatandaşlarımızı Deva Partisi’ne davet ediyoruz” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

2023 yılı seçimleri yaklaştıkça partilerin çalışmaları da hız kazanmaya başladı. Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Deva Partisi İlçe Başkanlığı’da parti üye kayıt çalışmalarına ağırlık vermeye başladı.Her geçen gün partilerine olan ilginin arttığını ifade eden Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç “Milletimiz son günlerde bir taraftan pandemi ile bir taraftan da ekonomik zorluklarla mücadele ediyor.Bu derdinden bir tek DEVA’ sı var. Vatandaşlarımızı partimize davet ediyoruz. Kapımız her zaman herkese açık.Her zaman bir bardak çay içmeye de olsa partimize bekliyoruz. Fethiye’de her geçen gün üye sayımız artıyor. Biz vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN