Fethiye'den Ünlüler Geçti 

Pandemi nedeniyle aylardır evlerine kapanan ünlüler, normalleşme ile birlikte Ege ve Akdeniz sahillerine akın etti. Sunucu Özlem Yıldız ile oyuncular Taner Ölmez ve Rıza Kocaoğlu tatil için geldikleri Fethiye'yi çok sevdiler. 

PAYLAŞ

Pandemi nedeniyle aylardır evlerine kapanan ünlüler, normalleşme ile birlikte Ege ve Akdeniz sahillerine akın etti. Sunucu Özlem Yıldız ile oyuncular Taner Ölmez ve Rıza Kocaoğlu tatil için geldikleri Fethiye’yi çok sevdiler. 

Kovid-19 sürecinde evde kalan ünlüler de tatil için Fethiye’yi seçtiler. Ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın yanı sıra Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran oyuncu Taner Ölmez, Çukur dizisinde Aliço rolündeki Rıza Kocaoğlu tatil için Fethiye’yi seçtiler. Fethiye’de balık haline giden ünlüler, burada tezgahlardaki taze balıklardan seçip; Hilmi Restoran’da pişirtip, unutamayacakları tatil keyfi yaşadılar. Hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan ünlüler Fethiye’yi çok sevdiklerini, her yıl mutlaka geleceklerini ifade ettiler. 

 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN