Fethiye, Demokrasi Arenası'na Ev Sahipliği Yaptı

Gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Demokrasi Arenası programının bu haftaki konukları YouTuber Oğuzhan Uğur, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız ve Gazeteci Mine Özbek oldu. Fethiye Beşkaza Meydanında gerçekleşen programa ilgi yoğun oldu.

PAYLAŞ
Fethiye, Demokrasi Arenası'na Ev Sahipliği Yaptı
Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu Demokrasi Arenası programının bu haftaki konukları YouTuber Oğuzhan Uğur, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız ve Gazeteci Mine Özbek oldu. Fethiye Beşkaza Meydanında gerçekleşen programa ilgi yoğun oldu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Demokrasi Arenası programı, bu hafta Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluştu. Programda; gündemin öne çıkan başlıklarının yanı sıra sosyal medyanın siyaset ve siyasetçiler üzerindeki etkisi ve internetin eğlence anlayışı üzerindeki etkisi konuşuldu. Programda ilk olarak söz alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Türkiye’nin birçok noktasında çıkan yangın felaketlerinin ardından bölgedeki gelişmeleri anlattı. Fethiye’nin böyle program ve etkinliklere ev sahipliği yapması için ellerinden geleni yapacağını kaydetti. Programın ardından konuklara hediyeler takdim edildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN